Ezúttal a Rolling Stone címlapjára került fel a két lányka a sorozatból, khm. Amúgy videó is van, amiben már a sorozat fiúszereplői is feltűnnek azért. Most meg lássuk az 5 képes galériát.





2009. 03. 21. 14:28 - Írta: human
45 hozzászólás | kategória: kampány, moment of beauty, Gossip Girl
Ezúttal a Rolling Stone címlapjára került fel a két lányka a sorozatból, khm. Amúgy videó is van, amiben már a sorozat fiúszereplői is feltűnnek azért. Most meg lássuk az 5 képes galériát.





45 hozzászólás Ne habozz!
nagyon nyomják, nagyon, de ilyen alapon jared padalecki és jensen ackles is nyalogathatna fagyit, mert a supnat nézettebb, mint a gg…
Jajj winnie, ezen jót nevettem :D
ebből a fagyis képből csak én asszociálok másra?:D
winnie: volt valahol vmi riport, hogy a GG-ben szereplő ruhákat elég sokan veszik,kapn a CW product placementért is gondolom rendesen, hogy Blair az Apple telefonon nézze meg a legszaftosabb pletykákat, stb. A GG nézettsége hiába alacsony, a média hype kellős közepén seggel, Blake Lively, Leigthon Meester, Taylor Momsen miatt. Ők folynak még a csapból is. De amúgy tök jó shot, nekem tetszett.
amúgy blake lively és leighton meester, mielőtt valaki megkérdezné, hogy kik az illetők a képen.
Khm… Szépek.
Blake Liveley – The ultimate eyecandy…
az utolsó előtti kép wtf, amúgy nagyon aranyosak, és valahogy szívesebben nézem őket mint a supnatos srácokat :p
gondolom a bácsi, akitől a cukrot kapták:)
Az biztos, hogy szebbek, mint a Supnatos srácok, de ezt a sorozatot ezerrel nyomatják, a Supnat meg szinte semmi markating támogatást nem kap. Nagyon érdekes.
jajj zolij csak nem a 2 girls one cup-ra gondoltál?
Uh, tetszetős képek :D
human: nem rolling stones hanem rolling stone
hát az tutkó hogy nem csúnyák a csajok:P:D
anno a csapbol is kristen es hayden (itt, a junkie-n, moment of beauty meg csak ugy), most meg allandoan ezek. na jo, leighton meg ez. siman negaljak egymast.
zolij: Nem. Én hirtelen mást láttam.
a cukrosbácsi a fotós, terry richardson.
ígykelleztcsinálni, jóvann? ;D
dohi: belőlük van anyag:)
ha küld valaki kurrens képsorozatokat, akkor rakjuk kifele. mnt a fogalomjavaslatokat is, csak olykor késve:)
ohh.
@ Kardigán: de ha a span a fotós, akkor ki fotózott? Vagy önkioldós?
“nagyon nyomják, nagyon, de ilyen alapon jared padalecki és jensen ackles is nyalogathatna fagyit, mert a supnat nézettebb, mint a gg…”
Na azt szívesen megnézném! :D:D:D
“de ilyen alapon jared padalecki és jensen ackles is nyalogathatna fagyit”
Na egy ilyen képre simán ráklikkelnék (hogy megnézzem) srác létemre :P
“ilyen alapon jared padalecki és jensen ackles is nyalogathatna fagyit, mert a supnat nézettebb, mint a gg…” :D:D:D:D:D:D:D:D
najó, én most döntöttem, én ezt elkezdem nézni, ennyi jó nőt nem bírok tovább nem-nézni
zolij csak nem a 2 girls 1 cup?:D
Ági – 2009. 03. 21. 18:12
Csatlakozom. :D:P
Ági, én is csatlakozok! Inkább nézegetném a két J-t mint őket :P Bár azt el kell ismernem, hogy tényleg szépek mindketten, de azért lányként inkább Jensenéket nézegetném :D
Desmond, amúgy max pasiszemmel nézve szebbek mint az SNes srácok :P
Bocs az őszinteségért, de a szőke csak szerintem bűnranda?
Desperate HOUSEwife: igen.
GG-t bár nem nézem, de reklámkampányaik nem gyengén odabasznak.
a nézettség nincs arányban a minőséggel…
Nem, a szőke tényleg bűnronda, de itt a képeken nem is annyira, itt még majdnem helyes, de GG s01e01-ben mikor az elején feltűnt én megijedtem. :D
bűnronda? hahah
vicces.
“a szőke tényleg bűnronda”
Hát ízlések meg pofonok, de ez azért kicsit túlzó. A képek viszont frankók:)
“a szőke tényleg bűnronda”
Szerint a másik is kb. úgy néz ki.
Blake nálam egyáltalán nem bejövős, mondjuk azért a bűnrondától messze van természetesen.
Leighton viszont nagyon cute.
“Hé srácok hozzátok már azt a kupát forgatás lesz”
A SupNatba még jó nő sincs amióta kiírták Katie Cassidyt behozták az “új”Ruby-t aki nem bejövős.
A GG-be ott van négy jó csaj és a lányoknak is biztos bejön valamelyik pasi a három közül.
Szóval ilyen szempontból jobb a GG!Szerintem…
Winnie pedig egyfolytában lehúzza a gg-t így vagy úgy…
“Winnie pedig egyfolytában lehúzza a gg-t így vagy úgy…”
nocsak, ez új. mikor húztam le utoljára? nem is emlékszem. nem hogy egyfolytában, de az utolsó alkalomra sem. (remélem nem az a gond, hogy leírtam, hogy a nézettségi adatok alapján akad nézettebb is?)
az elmúlt 1 hónapban három(!) saját posztot szenteltem a sorozatnak, vagy tucatszor írtam róla a reggeli hírekben.
kritika jöhet ezerrel, de az igaztalan az nem. más kérdés, hogy a sorozat szerintem nagyon gyenge, de tisztában vagyok azzal is, hogy kritikuskedvenc, így nem hangoztatom, főleg, hogy a 2×01 után részt nem láttam többet, így lehet, hogy már nagyon jó.
ui: megnéztem, legutóbb december 28-án, a magyar premier alkalmából mertem leírni a véleményemet a sorozatról:) hardly “egyfolytában”.
A hétfő az keményebb mint a csütörtök,jobb sorozatok mennek akkor.A SupNat és a GG egy szinten van nálam.
Valóban kissé túlzás volt amit írtam.Bocsi!Maradjunk annyiban hogy nem tartozik a kedvenc sorozataid közé és ennek NÉHA hangot is adsz az írásaidban.
máris más, viszont a csütörtök sokkal nézettebb nap (mindig az a top, emlékezz a jóbarátokra és a vészhelyzetre), bár igaz, hogy a hétfő is durva most a house-szal, de a 24 és a heroes már nem a régi.
viszont egy nagyon durva, csi-grey’s anatomy-office-30 rock-hell’s kitchen kvintettben a supernatural mégis hozza magát valamennyire. bár a GG-nek szerintem leginkább a kábeles secret life tesz be.
24 idén sztem nagyon ütős, Jack bá’ is back:D
GG kedvenc sorimmá nőte ki magát ebben a kategóriában, pl DH nem túl jó már…
Nagy a pörgés körülöttük, tényleg egyész jól mutatnak, csak kár, hogy a sorozat nézhetetlen… :D
Hát nem tudom MaRC1, lehet hogy a DH kicsit lejjebb adott (azért én még reménykedek), de szerintem még így se lehet a GG-t vele egy lapon emlegetni…
Hát most így ezek után igazán beleférne a sorozatba egy kis leszboszi fanservice. (Sok tininek részegen (vagy akárhogy) bőven belefér)
magyarul tényleg nézhetetlen a GG:)
a fenébe, most nem fog nyugton hagyni a gondolat, hogy a supnatos fiuk és a fagyi
Képeket akarok!!!!!!!
Ide írd
Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz