login |

Jöhet A mi kis falunk 2. évad

2017. 03. 30. 22:32 - Írta: winnie

3 hozzászólás | kategória: hazai termék, hírek, magyar hírek, video,

Nyilván elég nagy lett volna a döbbenet, ha az ellenkezője történik, de az RTL Klub berendelte A mi kis falunk 2. évadját – inkább az a meglepő, hogy nem az első részek után, és nem is rögtön a finálét (itt a kritika) követően került sor erre. A premier valamikor 2018. tavaszán lesz, talán több epizóddal – mindezt a tovább mögötti (elég béna…) videón jelenti be Csuja Imre.

3 hozzászólás Ne habozz!

fireblade "pistike" - 2017. 03. 31. 10:51

2018 tavasza? mi ez a kapkodás?

winnie - 2017. 03. 31. 11:05

hát, igen, welcome to the real world.

európában vagyunk, nem amerikában. még angliában is sokszor, de máshol meg pláne az a helyzet, hogy két sorozatévad között több, mint egy év telik el, nem ritkán 2 vagy 3. (ld. friss hírként: a broen 3. évad 2015. decemberében ért véget, a 4. évad 2018-ban kezd. itthon az egynyári kaland két szezonja között 2 év telik el majdnem, a terápia 2. évad is több éve lement, stb.)

általában csak akkor lehet az egy évet tartani, ha már a premier előtt megkezdődnek a folytatással kapcsolatos munkálatok, és az első évados sorozatok esetében ezt a kockázatot nem mindig vállalják. és a válótársakkal ellentétben, ahol el tudták kezdeni a 2. évados előkészületeket idő előtt, ez nem saját gyártás.

Fragohol1C - 2017. 03. 31. 11:06

A kábel tévé igazán lehetne, Pajkaréten is van már :D

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz