login |

Délelőtti videó 4.: Korhatáros szerelem

2017. 06. 30. 11:55 - Írta: winnie

5 hozzászólás | kategória: hazai termék, video,

A hazai független sorozatgyártó produkciós cég, a ContentLab első munkája A mi kis falunk volt, ami az RTL Klubnak készült. A második az új-zélandi Step Dave adaptációja, a Korhatáros szerelem lesz, amit a TV2 rendelt be. Bővebben a sorozatról és a berendelésről, szereplőkről már írtunk, a tovább mögött meg lehet nézni az újraforgatott előzetest.

(Plusz a YouTube-ra felkerült egy 10 perces néma sminkteszt három színésszel, Bánsági Ildikóval, Dobó Katával és Kovács Patríciával, amiből kiderül, mi a különbség a full natúr, az alap, a dolgozó és a parti smink között. Ebből az is kiderül, hogy Rohonyi Gábor és Soós Péter fogja rendezni a sorozatot.)

5 hozzászólás Ne habozz!

kiskiraly - 2017. 06. 30. 12:18

Biztos, hogy újra kasztingolták a srác szerepét.

Csak így kicsit fura hogy az előzetesben direkt nem mutatják, miközben a trailerben beszélnek róla :)

goodjohnwin - 2017. 06. 30. 12:59

Kamarás kedvéért átírták az eredetit?
Persze, persze, kell a férfi húzónév, valamennyire érthető, csak az ausztrálban sokáig elég jól megvoltak az exférj nélkül is…

winnie - 2017. 06. 30. 13:18

goodjohnwin: a pilotot inkább prezentációnak kell felfogni, engem inkább az lep meg, hogy ez is, a mi kis falunk zöme is megmaradt, hiszen amikor forgatják, még gőzük nincs arról, hogy kit tudnak megszerezni a forgatási időre berendelés esetén.

vbalazs91 - 2017. 07. 01. 00:56

És ez mikor várható, idén vagy jövőre?

DelMaar - 2017. 10. 08. 11:54

ez ügyes. és még csak nem is menekültem ki a világból egy ‘love is in the air’ hallatán.

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz