login |

Ilyen lesz a Korhatáros szerelem

2017. 10. 07. 21:10 - Írta: winnie

21 hozzászólás | kategória: hazai termék, kampány, video,

A mi kis falunkat jegyző, sorozatgyártásra szakosodott ContentLab and Factory egyik új sorozata a Korhatáros szerelem lesz, aminek a pilotelőzetesét tavaly már láthattátok, majd nyáron, amikor eldőlt, hogy a TV2 csap le a projektre, akkor egy új trailer is készült hozzá.

Na, most már minden infó nyilvános a sorozatról, ami ugye az új-zélandi Step Dave alapján készül. A legfontosabb talán az, hogy decemberben fog indulni a 13 részes első évad, a főszereplők Kovács Patrícia mellett Kovács Tamás, Bánsági Ildikó, Ónodi Eszter, Dobó Kata, Kamarás Iván és Fenyő Iván lesznek. (Showrunner: Hámori Barbara, kreatív producer: Árva László, vezető rendező: Rohonyi Gábor.)

A romantikus komédia Budapesten játszódik, ahol

felelőtlen huszonévesek és felelősnek tűnő negyvenesek szerelmi kalandjait és párkapcsolati botladozásait követhetjük nyomon. A háromgyermekes anyuka és a vagány pultos fiú véletlen találkozása nem várt fordulatot tartogat, hiszen a mindkét fél számára szokatlan és megmagyarázhatatlan vonzódás egy nem mindennapi, izgalmas kapcsolatot eredményez, amit fel is vállalnak. Nem csak a kiskamaszok előtt, de a barátok, a rokonok, még az exanyós előtt is.

Lássuk a tovább mögött az új előzetest.

21 hozzászólás Ne habozz!

fireblade "pistike" - 2017. 10. 07. 22:19

nem megy a video

kiskiraly - 2017. 10. 07. 22:25

Chrome, Firefox, Exloprer 11 alatt megy nálam

Papi - 2017. 10. 07. 22:30

aaaa nagy kar hogy a TV2re kerul igy szinte biztos hogy a kutya sem fogja nezni kozben Kovacsovics Patricia egy istenno es szuper szineszno is :)

Zsanna - 2017. 10. 07. 23:25

Igen. Kettő bajom van. Az egyik, hogy ezért a fiúért egy negyvenes nő sem lenne odáig. Édi, meg minden. De egy huszas csajnak kellene, nem pedig egy negyvenesnek. A másik, amit Papi is írt. TV2, kékhalál. Mindent megölnek. Bármihez nyúlnak, gagyi. Mindig gagyi. Pedig sok pénzük van, de akkor is gagyi. Mondjuk talán ezt kiválthatja, hogy nem ők készítik. Ez ad némi okot a reményre.
De attól még minden más mímelt, másolt, ostoba gagyi. És ehhez hozzá jön még, hogy elég ellenszenves pofákkal is dolgoznak. Akik meg nem azok, azokat az RTL Klubtól lopták. Á. Na ezt befejeztem.
Szóval. A sorozatot várom, kíváncsi vagyok, remélem nem rontják el. Kovács Patríciát kedvelem, jó színésznő, tehetséges, és még mindig szexi.

NatoLocator - 2017. 10. 07. 23:39

Papi – Kovács Patrícia a neve.

vbalazs91 - 2017. 10. 08. 00:44

Az eredeti trailer jobban bejött, és a fiatal srác castingja is jobbnak tűnt. Persze egyik sem jelent semmit, szóval én azért még mindig várom.

Edete - 2017. 10. 08. 02:51

Háááát…. Nem egy trónok harca/breaking bad szint, de talán nézhető lesz.

winnie - 2017. 10. 08. 04:39

zsanna: amit írsz, hogy nem saját gyártás, csak megrendelés részükről, de persze ők is kiutaltak a produkcióhoz egy producert, szóval bármi lehet.

Neoprimitiv - 2017. 10. 08. 06:54

Nekem az eredeti, tavalyi előzetes jobban bejött. Ritmusosabb volt, jobban vágott, a narrátor nem rágott mindent a néző szájába, amit úgy is láthattunk a jelenetekben.

Ahogy elnézem, gyakorlatilag teljesen újraforgatták (illetve nem tudom, az előzetesen kívül abból a változatból készült-e több) és attól félek, hogy ez a sorozatra is jellemző lesz majd. Márpedig a rossz ritmus még egy jó poénú vígjátékot is haza tud vágni.

Mindegy, Patrícia miatt kap egy esélyt és “queen bee’ barátnő szerepében Dobó Kata is jó volt anno a “Csak szex…”-ben, szóval hátha.

len90 - 2017. 10. 08. 09:45

A tavalyi előzeteshez képest az újraforgatott jelenetek (mindent újraforgattak, vagy csak azokat amiket érintett a szereplőváltás, illetve az év váltás /születési idő 1992-ről 1993-ra/ ?) sokkal elnagyoltabbnak tűnnek, mind amikor a gyerekek rajtakapják a meztelen pasit, mind amikor a csaj az ablakon mászik ki, az újraforgatottnál olyan hatást kelt, hogy “csak legyünk már től rajta”, valahogy a részletek jobbnak tűntek a korábbinál.

És bár nem sokat láttunk belőle, de az új főszereplő srác sokkal kevésbé tűnik karizmatikusnak, tényleg nehezebb róla elhinni, hogy egy érett, felnőtt nő teljesen belezúg…

Silver-sama - 2017. 10. 08. 11:23

Ónodi Eszter? o.o Háde… nah, összekevertem Döbrösi Laurával :S pedig úgy megörültem…

Mindenesetre a trailer hatalmas pozitív csalódás volt. Mindenképpen nyitott vagyok rá.

Enzo - 2017. 10. 08. 11:36

A ContentLab&Factory inkább csináljon megint olyan forgatókönyves pályázatot!

Neoprimitiv - 2017. 10. 08. 11:43

len90: ha jól rémlik, akkor a tavalyi anyag csak egy “házaló trailer” volt. Csak ennyit forgattak le belőle, és ezzel, illetve a forgatókönyvvel igyekeztek gazdát találni a teljes gyártáshoz. Kis ország, kis kockázat, nálunk egy független gyártó cégnek gondolom nagy falat lenne egy teljes, 40 perces pilot.

DelMaar - 2017. 10. 08. 12:06

az előbb láttam és csodálkoztam pozitíve az előző traileren.

na, hát végül csak sikerült hazavágni a hangulatot. szép munka!

winnie - 2017. 10. 08. 12:14

nem tudom ennek a hatteret, de a mi kis falunk es a teveorszag kapott pilotot amolyan toolnak, hogy eladhassak. itt lehet, hogy csak trailer keszult, de lehet, hogy befektettek egy pilotba, hogy azzal adjak el.

wellwellwell - 2017. 10. 08. 12:35

az eredeti trailerhez írt cikkben van egy link sixx cikkéhez, aki a pilot forgatásán járt, szóval elvileg a full pilotot leforgatták.

szerenka - 2017. 10. 08. 14:40

Ifi!Hollós te jó ég, nagyon felnevettem most. :D Egy próbát megér, kíváncsi vagyok.

Deny - 2017. 10. 08. 17:36

Nekem tetszik a trailer, szerintem lesz olyan jó, mint a Válótársak. Kíváncsian várom.

Zsanna - 2017. 10. 08. 22:52

winnie: Na hiszen! Mindegy. Reméljük a legjobbakat.

MatePribi - 2017. 12. 01. 11:06

Nekem is jobban tetszett az első előzetes, de nagy reményekkel indulok a sorozatnak. A TV2-vel nagy bajok az a sok logó és beúszó hirdetés. Szerintem az évszám azèrt más, mert lehet azt hitték hogy még ’16-ban képernyőre kerül és már 2017 van, de aztán 18 lesz, meg mamjd ha előveszik ismétlésnél akkor mi lesz?
De ez a legkisebb gond.

MatePribi - 2017. 12. 01. 11:07

Még annyit, hogy magyar sorozatot nem vártam még ennyire korabban. Majus óta, amikor kijött a hír.
Valahogy nagyon bejön.

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz