Budapesten (is) forog az Angyal-sorozat
11 hozzászólás | kategória: magyar hírek
Nemrég jeleztük, hogy James Purefoy-jal készül a The Saint feldolgozása és a pilot egy hétig nálunk fog készülni, míg a többi forgatás Detroit-ban lesz. (A sorozatot kivételesen nem berendelték, hanem a készítők leforgatják előbb az 1. részt és utána kezdenek “házalni” vele.)
A produkció már szemrevételezte pár hete a Budapest környéki helyszíneket, amik leginkább egy akciójelenet (autós üldözés) színhelyéül fognak szolgálni, melyben Piroch Gábor lesz a stunt coordinator. Hátha kapunk majd helyszíni infókat is, mint a Painkiller Jane esetében. (Mondjuk adja magát a kérdés, hogy miért pont idejönnek? Valakinek jók a kapcsolatai? Mert gondolom egy autós üldözést Amerikában is le lehet forgatni.)
11 hozzászólás Ne habozz!
gondolom kátyús utak kellenek
Ez egy jó hír. Valamiért imádtam az Angyalt kölyök koromban.
akyyy, ez hatalmas volt :D
neee, ez ütött akyyy;):D:D
Sztem azért jönnek ide, mert olcsó itt forgatni. Nem tom hány helyen hallottam/láttam, hogy Mo. olcsó forgatási helynek számít.
Imádom James Purefoyt, ezt lehet ő is tudja, ezért kibulizta, hogy itt forgathasson (kellemest a hasznossal) :DD
A Val Kilmeres film is úgy kezdődött, hogy kedvenc angyalunk európában összeszedett egy csomó gonosz (és orosz) ellenfelet magának, akikkel aztán harcolgatott.Majd ki leszünk nevezve más országnak, itt meg olcsóbb leforgatni a gonosz európai jelenetet, mint máshol.Ennyi.
Olcsónak olcsó, de nem tudom hogy áll a 20%-os adókedvezmény ügye. Mert gondok voltak vele és ettől függ a Korda Stúdió sorsa is.
És egy hétre nem biztos, hogy megéri iderepíteni az egész stábot.
Szóval itt lobby lehet a dologban.
“Sztem azért jönnek ide, mert olcsó itt forgatni. ”
ezzel nincs gond, ha itt forgatnak mindent vagy ha más is itt forgatna, de nem. ráadásul csak egy hét, nem sok jelenet.
abban lehet valami, hogy európai ország leszünk és a pilotot autentikusnak akarják.
Mindenesetre én várom a dolgot, hátha jó lesz, hátha berendel valaki legalább egy évadot. Már a régi sorozat és a film is bejött.
Én nem várom, nekem az Angyal Roger Moore és kész. Másrészt nem tudom manapság miben lehetne új vagy más, vagy érdekes. Ha valamit fel kéne támasztani, akkor az a Minden lében két kanál (én azt tudnám elképzelni modernizálva), de inkább filmben, nagy nevekkel.
kíváncsi vagyok milyen ügynökség toborozza a statisztákat, regizve vagyok itt-ott, remélem majd hívnak, aztán írok ha történik valami.
Ide írd
Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz