login |

10 hozzászólás Ne habozz!

goodjohnwin - 2018. 03. 14. 11:34

Kicsit furcsa, hogy 2 héttel a premier előtt még csak egy ilyen teaser-jellegű promót kapunk, bármiféle kontextus nélkül, hogy egyáltalán milyen lesz a sorozat hangulata, hangvétele, stílusa, sztorija… arról nem is beszélve, hogy nem igazán szerencsés választás egy ablakból kiugró tanárral reklámozni bármit is, de főleg egy iskolában játszódó sorozatot…

Marcipáncica - 2018. 03. 14. 11:43

Ez olyan nesze semmi fogd meg jól promó…
Amúgy ez mennyire fogja másolni a német Der Lehrer-t? Tehát ugyanazt a sztorit nyomják le kicsit magyarítva, vagy teljesen átírt történet lesz?

winnie - 2018. 03. 14. 11:52

ki fog derülni. az lenne a kézenfekvő, ha nem nagyon írnák át, csak hagynák, hogy “evolválódjon”.

ez az első rész tartalma: Szilárd diákja, Roland a kosárlabdacsapat egyik meccsén összeesik – egy ártatlan keringési probléma miatt, ahogy az később a kórházban kiderül. Ám ott fény derül arra is, hogy Rolandot örökbe fogadták. Ez sokként éri a 16 éves fiút, aki emiatt elszökik otthonról és Szilárdhoz akar költözni, mert a tanár úr megígéri, hogy segít a vér szerinti édesanyja keresésében. Hogy sikerrel járnak-e kiderül A Tanár első epizódjából.

winnie - 2018. 03. 14. 11:53

hmm, azt akartam írni, hogy nem is baj a dolog, mert itthon mintha a 2. évaddal kezdett volna a sorozat, de ahogy látom ez a német változat második évados premierjének a sztorija. (persze nem véletlen, mert az első évad nem folytatódott, a 2. évad kvázi rebootnak tekinthető, és innentől lett sikeres.)

LaCRossE - 2018. 03. 14. 12:24

Hát ez a leírás nem győzött meg, de ettől függetlenül szeretnék az első résznek esélyt adni.

Tatala77 - 2018. 03. 14. 14:37

** off!A sorozat értékéből biztos nem von le, de egy 10 mp-es teaser elé betenni egy 20 mp-es reklámot. És akkor csodálkoznak a reklámozók, ha felpattan az adblocker
** on Már várós, nekem bejött a Válótársakban is Nagy Edvin, kíváncsi vagyok, itt hogy fogja hozni a tanár figurát, mennyire lesz ez beillesztve a mai magyar oktatási rendszerbe, vagy csak egy könnyed vígjáték sorozatot kapunk.

Tomi - 2018. 03. 14. 14:43

Tatala77: Ez engem is halálra tud idegesíteni, amikor fel percnyi reklámot kell nézni egy 10-20 másodperces, akár egy perces videóért. Sztenderdé válhatna már az 5 másodperces reklám, mint Youtubeon.

Never - 2018. 03. 14. 14:53

tudom hogy buta kerdes… elnezest… de ha ez lesz szombaton, akkor a Mi kis falunk hova kerul? Nem lesz tobb resze vagy mas napra kerul?

sdby - 2018. 03. 14. 15:34

@Never

ha jól tudom, a Mi kis falunk második évadjának utolsó epizódja a nyolcadik lesz, március 24-én – azt követő szombaton debütál A tanár

Never - 2018. 03. 14. 17:39

ilyen rovid volt az evad? áááá :( kosz az infot @sdby

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz