login |

Emlékeztető: A Tanár 2. évad

2019. 01. 12. 18:50 - Írta: winnie

15 hozzászólás | kategória: ajánló, hazai termék,

Ma. RTL Klub. 20:00. A tanár – 2×01 (előzetesek + az első 3 perc)

A mi kis falunk 3. évadjának folytatása előtt még A tanár új szezonját kell kibírni/végig élvezni attól függően, hogy kinek mennyire jött be az egyáltalán nem tökéletes első évad.

A folytatásról nem sok mindent kötöttek az orrunkra, csak az biztos, hogy a kelleténél zajosabb váltás keretében Ubrankovics Júlia távozott a női főszereplői posztról és a helyére Trokán Nóra érkezett. Hogy ez fog-e módosítani a történeten vagy a dinamikán, vagy csak sima csereszabatos megoldást kínál, és továbbra is minden sztori a német szériára fog épülni, majd kiderül.

Az RTL Klub saját gyártású sorozatának második évadában új szereplők lépnek színre: egy szexi igazgatóhelyettes a tanárok életét teszi színesebbé, az új diákok pedig az iskola mindennapjait pörgetik fel.

Az RTL Klubon január 12-én, szombaton 20 órakor visszatér a képernyőre a kissé renitens, de diákjaiért minden áldozatra képes Vasvári Szilárd, akit Nagy Ervin alakít. Az új epizódok számtalan meglepetést tartogatnak. Rögtön az első részben érkezik az új igazgatóhelyettes, Kovács Lilla (Trokán Nóra), aki bájos kisugárzásával minden férfitanár figyelmét felkelti. A Tanár és az új tanárnő mellett természetesen az első évadból megismert iskolaigazgató Rácz Ernő (Anger Zsolt), Szeverin Csaba (Elek Ferenc) és Ritter Ákos (Ötvös András) ismét nagy szerepet kap az iskola életének irányításában.

A sorozat a dráma és a komédia eszközeivel mutatja be egy iskolai közösség hétköznapjait. A különálló részek a második évadban is közéleti és társadalmi kérdéseket feszegetnek. Megismerhetünk egy priusszal rendelkező diákot, lesz olyan tanuló, akinek sportkarrierje dugába dőlni látszik, és ismét segítségre szorul egy diák, aki a családi körülményeinek áldozatává válik.

Ja, és itt vannak az új diákok.

15 hozzászólás Ne habozz!

Dentorel - 2019. 01. 12. 19:04

Az tudja valaki, hogy online felületen miért nem nézhetőek vissza az epizódok.
Mivel szombatonként dolgozni szoktam, így az esti tévézés kimarad, viszont az RTL MOST-ra nem kerültek fel a második évados epizódok.

ata - 2019. 01. 12. 19:04

Trokán Nóra miatt megnézem a mai részt.Aztán majd meglássuk a hogyan továbbot

ata - 2019. 01. 12. 19:05

Mert a második évad ma fog kezdődni.Miután leadták, utána fog felkerülni Most-ra

Dentorel - 2019. 01. 12. 19:18

Köszönöm a jelzést, de én abban a hitben voltam, hogy már elindult a második évad múlt héten. Azért is voltam meglepődve, hogy sehol nem találtan az évad első részét :)
De akkor megnyugodtam :)

winnie - 2019. 01. 12. 19:19

az első évad most (megint?) elérhető lett.

Deny - 2019. 01. 12. 19:23

Én szeretem, szerintem a legjobb az RTL heti sorozatai közül. A Válótársak nagyon nyögvenyelős volt az utolsó évadban, a szoborrablós részen + Alföldi Róbert jelenetein kívül egyáltalán nem élveztem. A mi kis falunk meg nagyon hit-or-miss, epizódfüggő. A második évad óta nem is nézem rendszeresen. Ez viszont végig élvezhető volt számomra, bár egyetértek, hogy nem tökéletes.

Dentorel - 2019. 01. 12. 19:29

Ez az elmúlt egy hétben agyon lett volna reklámozva?
Mert megnéztem a premierdátumokat, és tényleg nem értem, hogy miből gondoltam azt, hogy ennek a premierje múlt héten volt.

FP Jones - 2019. 01. 12. 21:43

kicsit bosszantó ez a minden héten egy gyereken segít koncepció :D nincs még egy ilyen tanár. amúgy nézhető.

Jesustomer - 2019. 01. 12. 22:17

Ez valami borzasztó sz.r sorozat. Kritikán aluli.

BulvÁron - 2019. 01. 12. 23:02

Az első évadhoz képest ez a mostani rész felüdülés volt. Borzasztó jó volt! Kritikán felüli! :D

Vérnarancs - 2019. 01. 13. 10:19

https://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.64

A német és magyar variációnak is ez az alapja. Bár az anime átültetése teljes egészében nehezebb lett volna.

Zsanna - 2019. 01. 13. 10:35

Nem volt rossz kezdés. A s01e01nél sokkal jobb volt. Mondjuk kissé zavart, hogy a heti fiú, Gyula kb 30nak néz ki, de elengedtem. Trokán Nóra jobb lesz, mint Ubrankovics Júlia, ez most látszik. Várom a folytatást.

LizaM - 2019. 01. 13. 11:27

Belenéztem, de egy idő után a végére tekertem. Leginkább az bosszant, hogy egy ügyes forgatókönyvíróval ugyanennyi pénzből olyan sorozatot is lehetne csinálni, ami legalább nyomaiban emlékeztet a magyar viszonyokra és reflektál annak problémáira. De ha már mindenképp koppintás, akkor legalább jól csinálnák. Most komolyan: azt hitték, hogy azért mert alacsony még kinézem a Gyula karakterét alakító fiúból, hogy 17 éves? :D

Tibi - 2019. 01. 13. 13:09

Hű, a két középső srác nagyon nem néz ki tizenhétnek :D

Vodor - 2019. 01. 13. 13:42

“Mondjuk kissé zavart, hogy a heti fiú, Gyula kb 30nak néz ki”

Hát mer pont 30 a srác :) Varga Ádám 89es szuletesu

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz