login |

Hírpéntek – She’s Gotta Have It-kasza! Age Before Beauty-kasza!

2019. 08. 16. 09:32 - Írta: winnie

11 hozzászólás | kategória: hírek, , ,

 • Mai magyar premier: Hard Knocks 14. évad + Holnapi magyar premier: Alex felügyelő 5. évad
 • Premier: Why Women Kill S1, Inside Broussia Dortmund S1 (bár Amazon-os, de hetiben! – itthon is), People Like Pus S1, A League Of Their Own S14, Gogglebox Australia S10, Roomate Hunters S1, The Flay List S1 + Finálé: Elementary S7 (vendégblogger?), Primal Instinct S2, The Shadows of Death S1, Little Women: LA S8, Fear Thy Neighbor S6, Family Food Fight S1
 • + premier előtt elérhetővé vált az On Becoming a God in Central Florida első két része
 • Teljes évados premier: Take Us Home: Leeds United S1 (Amazon – itthon nem), Mindhunter S2 (Netflix – MAGYAR FELIRAT!), Diagnosis S1 (Netflix – MAGYAR FELIRAT!), QB1: Beyond The Lights S3 (Netflix), Green Frontier S1 (Netflix – MAGYAR FELIRAT!), Apache: The Life of Carlos Tevez S1 (Netflix – ez nincs itthon), Find Me in Paris S2 (Hulu – nem tudom, hogy ez amerikai vagy világpremier) + Invader Zim: Enter the Florpus-film
 • Új a magyar Netflix-en: 45 rpm S1 (MAGYAR FELIRAT!), Better Than Us S1 (MAGYAR FELIRAT!), Victim Number 8 S1 (MAGYAR FELIRAT!),
 • Új magyar szinkron a Netflix-en: Another Life S1
 • Magyar premier – Comedy Central: 09.03 Archer (Archer) 10. évad
 • Magyar tévés premier – Cinemax: 09.14 Szóljatok a köpcösnek! (Get Shorty) 1. évad
 • Magyar premier – Cartoon Network: 09.16 Gumball csodálatos világa (The Amazing World of Gumball) 6. évad (folytatás)
 • A The Loudest Voice szinkronhangjai.
 • A Disney+ a Star Wars-nál is a Marvel-es taktikát követi, azaz a mozira “nem alkalmas” terveikből olcsóbb és hosszabb filmet, ún. tévésorozatot készítenek: ahogy a Boba Fett-filmből lett a The Mandalorian, úgy van tervbe véve most (azt hiszem, hogy harmadik) élőszereplős Star Wars-sorozatként egy Obi-Wan Kenobi-ról szólói, aminek főszerepéről már tárgyalnak Ewan McGregor-ral. Ez azért nem kapott külön hírt, mert még nem vehető biztosnak, nincs sem berendelés, és a színész sem írt alá, de azért elég jelentős előre lépés.
 • Marha nagy kihagyás volt a Rick & Morty két szezonja között, s mivel már a 10. évad is be van rendelve, így eléggé ijesztő lenne ilyen tempó mellett belegondolni abba, hogy az mikor kerülhet képernyőre. De az egyik készítő, Dan Harmon mindenkit megnyugtatott, hogy mostantól már nem lesznek ekkora szünetek, a 3. és 4. évad között ugyanis sok olyasmi történt, ami le lett rendezve, és nem fog megint előkerülni.
 • Befizetnétek ilyesmire? A 25. évfordulós Friends Amerikában 3 napra moziba kerül 12, azaz 3*4 rajongói kedvenc epizóddal. A Friends 25th: The One With The Anniversary 09.23-án, 09.28-án és 10.02-án lesz megtartva. A részek az eredeti 35mm-s negatívról lesznek 4K-ba remasterelve, és bónusznak exkluzív interjúk, illetve korábban még sehol nem látott tartalmak is bemutatásra kerülnek.
 • Attól, hogy véget ért a The Walking Dead-képregény, még lehetnek később sztorik a világban, legalábbis Robert Kirkman nem zárta ki rajongói kérdésre a Comic Con-on. Mondjuk egy Negan-minisorozat?
 • JoAnna Garcia Swisher lett a főszereplője a Netflix-es Sweet Magnolias-nak – Monica Potter helyére érkezik.
 • Az ABC elkezdett dolgozni a svéd Älska Mig (Love Me) feldolgozásán – pilotszkriptet rendeltek be belőle.
 • Kábítószer-birtoklás vádájával letartóztatták Sonja Sohn-t (The Chi)
 • A Peaky Blinders 5. évadja az 1929-es pénzügy válság okozta zavaros időszakban játszódik, vagyis lehetőségek és balsorsok lesznek mindenfele, és hősünket egy merész elképzelésekkel rendelkező politikus fogja megkeresni, és a válasza nem csak családja, hanem az egész nemzet sorsára kihathat.
 • Megvan az esély arra, hogy a FOX bepróbálkozik még egy Empire-spinoffal.
 • Nemrég az Apple csapott le a Peanuts (azaz Snoopy és társai) tévés jogokra, és az első sorozatok az AppleTV+-os Snoopy in Space lesz ősszel, amiben a kutya vágya, hogy űrhajós legyen, és egy NASA-s kiránduláson ki is választják Woodstock-kal őt egy űrküldetésre, miközben Charlie Brown-ék az irányítóközpontból figyelik az útjukat. Tippre nem lesznek 20 percesek az epizódok, de majd kiderül.
 • A Hulu eredeti tartalmaiért felelős Craig Erwich Disney-s felügyeletet kapott maga fölé, az egykori Fox-os Dana Walden személyében. Lehet, hogy ezzel változni fog a Hulu iránya is?
 • Ha a lineáris és digitális számokat nézzük, akkor a Euphoria fináléja hozta az HBO-nak a legmagasabb nézettséget, 1,2M nézőt, ami 160%-os növekedés a premierhez képest. Az epizódok átlagosan, minden platformot figyelembe véve 5,6M nézőt hoztak.
 • Connie Britton produkciós cége révén készítői szerződést kötött az Amazon Studios-szal.
 • A Netflix elkaszálta a She’s Gotta Have It-et.
 • A BBC elkaszálta az Age Before Beauty-t.
 • A Disney Channel elkaszálta a The Lion Guard-ot. A most bemutatott 3. évad lett az utolsó.
 • A Perpetual Grace LTD stábja beszél arról, hogy teretmették meg ezt a fekete-fehéres stílust.
 • Ashleigh Cummings (Vic) beszél a NOS4A2 évadzárójáról.
 • Az idei Emmy vizuális effekt kategóriás jelöltjei beszélnek díjra esélyes munkájukról.
 • Vendégszerep: Vanessa Bayer – Brooklyn Nine-Nine, Loretta Devine – black-ish (visszatérő), John Glover – Evil, Jane Horrocks, Giles Terera, Amanda Abbington – Flack (utóbbi megint),
 • Állandó szerep: Daveed Diggs, Wyatt Russell – The Good Lord Bird (Showtime), Kali Hawk – Schooled S2,
 • Interjú: Labrinth (a Euphoria zeneszerzője), John Paino (a Big Little Lies látványtervezője), Bethany Joy Lenz (Keri – Pearson), Paul Graff (a Stranger Things vizuális effekt főnöke), Christina Applegate (Jen – Dead To Me),
 • A mi kis falunk 4. évadjára új kiemelt szereplőnek az előző évadban már beköszönő Fehér Tibor és Törőcsik Franciska mellett Mikecz Estilla érkezik.
 • Új sorozat: Midnight Mass – Netflix, 7 rész, készítő: Trevor Macy és Mike Flanagan (utóbbi rendező is), egy elszigeltelt sziget, csodába hajló eseményeket és ijesztő ómeneket tapasztaló közösségének története, akik mindezeket azt követően élik át, hogy egy fiatal, karizmatikus és rejtélyes pap érkezik hozzájuk.
 • Pilotszkript: Anna Karenina – csatorna nélkül (gyártó: BBC Studios), angol, készítő: Gwyneth Hughes – Lev Tolsztoj könyve alapján, tucatnyi karaktert mozgató komplex történet a címszereplőről, akinek viszonya egy lovassági tiszttel botrányt okoz a szenterpétervári társasági körökben, így a páros Olaszországba szökik, mielőtt visszatérne Oroszországba.
 • A Red Production Company  megvásárolta Jess Phillips könyvének, a Everywoman: One Woman’s Truth About Speaking the Truth-nak a tévésorozatos adaptációs jogait. A politikus saját életéből mesél erőt adó történeteket őszinteséggel és humorral.
 • A truTV berendelte az Impractical Jokers 9. évadját.
 • A FOX brit formátum alapján berendelte a Flirty Dancing című reality-t, amiben két idegen tanítja meg egymásnak egy táncrutin felét-felét, aztán vakrandira mennek, ahol táncolnak, és bíznak abban, hogy lesz második randi.
 • Hivatalos, hogy Katy Perry, Luke Bryan és Lionel Richie visszatér a zsűribe az American Idol 18. évadjára az ABC-n, mint ahogy Bobby Bones is megint mentor lesz. A sajtóközleményekből viszont hiányzik Ryan Seacrest neve. Még?

11 hozzászólás Ne habozz!

ddd - 2019. 08. 16. 10:34

Friends mozi jöhetne, minden mennyiségben!! :)

Van valami hír esetleg, hogy a Mi kis falunk 4. évada hány részes lesz?

Mate4182 - 2019. 08. 16. 11:14

+1 a Friends mozi otletre :D

tuti koztuk less az epizod amikor lakast cserelnek :D

goodjohnwin - 2019. 08. 16. 11:35

Friends mozi, Friendsfest, Friends festive – mind jöhetne ide is, de nem fog, mert a Viasat csóró.

Lengyeleknél, spanyoloknál, németeknél lesz Friendsfest, UK-ban már évek óta van, ide talán soha nem fog eljutni. :(

Szula - 2019. 08. 16. 12:28

A mi kis falunk 4. évadjára új kiemelt szereplőnek az előző évadban már beköszönő Fehér Tibor és Törőcsik Franciska mellett Mikecz Estilla érkezik.

Vendégszerepben pedig Gömöri András Máté is fel fog tűnni. :)

ddd - 2019. 08. 16. 13:19

Mate4182!

Az tuti, meg az is amikor mindenki rájön hogy Chandler és Monica együtt vannak (5×14).

Mom - 2019. 08. 16. 13:30

Friends: ha csinálnának egy maratoni hetet, talán még arra is beneveznék! De ez is érdekelne, ha pont kint lennék, vagy itthonra is elhoznák.

ThomassLord - 2019. 08. 16. 14:15

Negan karaktere köré már volt egy képregény minisorozat.

winnie - 2019. 08. 16. 14:30

olyanra gondolnak szerintem, ami kvázi folytatásként funkcionálna. tovább vinné a karakter történetét.

Energiavampir - 2019. 08. 16. 16:49

Winnie-nek egy off…

Meglett a Mackó-show végre szinkronosan, évek kavarásai itt és máshol végre eredményre jutott. Valaki összeakadt egy hirdetéssel, és leszervezte. Digitalizálom, mert vhs, és lehet felteszem pár helyre, hátha keresi még valaki..bár rég volt, de kösz a segítséget itt is.

kiskiraly - 2019. 08. 17. 12:16

On The Spot premier nemzetközi csatornán
(OK csak a közép-európai régiós Sundance TV-n de akkor is)
https://24.hu/kultura/2019/08/16/on-the-spot-kozep-europa-sundance-tv/

+ nyáron indult egy websorozatuk a Youtubeon One World Family címmel

Never - 2019. 08. 17. 20:29

The Witcher magyar szinkronos elozetes

https://youtu.be/kKq8EwaTVi4

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz