login |

Délelőtti videó 4/2.: A mi kis falunk 4. évad (folytatás)

2020. 01. 10. 12:00 - Írta: winnie

5 hozzászólás | kategória: hazai termék, video,

Miért nincs A mi kis falunk-mozifilm? Ez a kérdés jutott eszembe ma reggel. Nem lenne érdemes némi bevételért készíteni egyet? Tuti lenne a siker, nem? Mégiscsak a legnézettebb magyar sorozat. Addig is, míg ezen gondolkozunk, a tovább mögött két új promó és egy részlet harangozza be a 4. évad holnapi folytatását.

5 hozzászólás Ne habozz!

Tom Vajner - 2020. 01. 10. 13:16

A témája meg lehetne egy külföldi kirándulás. Eu-s pályázaton nyer a falu egy Brüsszeli kirándulást. Adva lennének az új szituációk, mint pl a repülés, nagy városi szokások, külföld. Így a csak sorozatot nézők se maradnának le olyanról, ami miatt később valamit nem értenének.

Desmond Wallace - 2020. 01. 10. 13:31

“Miért nincs A mi kis falunk-mozifilm?”

Tuti siker lenne, de én már egy sima karácsonyi vagy szilveszteri különkiadásnak is örültem volna.

Mondjuk egy szilveszteri kis szösszenetre most futotta az RTL-től:
https://rtl.hu/rtlklub/hirek/szilveszteri-kulonkiadas-igy-latjak-az-idei-evet-pajkaszeg-kozmunkasai-a-mi-kis-falunk-szifon-baki-matyi?fbclid=IwAR2b1SYwsIcZCbJuUyZQp_olHSCI0t1As2IXTJ5H_82s0hHESp1uKYQBrOo

Kissur - 2020. 01. 10. 16:27

Tom Vajner: És mehetnének az AirHorse Légitársasággal. :D

Flanker - 2020. 01. 10. 23:39

Azért nincs mert nincs rá szükségük, egyelőre

winnie - 2020. 01. 11. 06:58

flanker: a pénzre? mind a produkciós cégnek, mind az rtlnek jól jönne évi pár 10-100 milliós bevétel.

Ide írd


kötelező

(kötelező, de nem adjuk ki senkinek)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz