login |

Hírkedd – The L Word: Generation Q 2. évad!

2020. 01. 14. 09:15 - Írta: winnie

9 hozzászólás | kategória: hírek,

 • Mai magyar tévés premier: Ray Donovan 7. évad. Az ifjú pápa 2. évad (Az új pápa)
 • Premier: Cold Feet S9, Spoolin’ Up with The Debertis S1, Meet The Frasers S1, Love Island Aftersun S4, Teen Mom Australia S1, Exposed The Church’s Darkest Secret S1, Busted In Bangkok S1, Secrets of the Zoo-Tampa S1, To Catch a Smuggler S2, Rip Off Britain’s Holidays S8, The Greek Islands With Julia Bradbury S1, Inside Iceland Britain’s Budget Supermarket S1, Bone Detectives-Britain’s Buried Secrets S1
 • Teljes évados premier: Kipo And The Age Of Wonderbeasts S1 (Netflix),
 • Új standup-különkiadás: Leslie Jones: Time Machine (Netflix)
 • Magyar premier – Duna: 01.27 Berlin ege alatt (The Same Sky / Der gleiche Himmel) 1. évad
 • Magyar premier – Netflix: 03.27 Ozark (Ozark) 3. évad
 • Magyar premier – Cartoon Network: 02.03 Csoda Kitty (Unikitty) 2. évad (folytatás)
 • A mi kis falunk 1,065M-s (23,8% SHR) (18-49: 443e (27,6% SHR)) nézettséggel tért vissza.
 • A múlt hét nagy meglepetése a hazai tévézésben az volt, hogy távozik az RTL Klub-tól Rubint Kristóf, kreatív producer, és saját produkciós céget indít, mely révén más csatornáknak (kivéve az RTL-t) fog műsorokat gyártani, illetve formátumokat fejlesztenek majd. Itt egy friss Index-interjú vele, amiben a válás okairól és a terveiről beszél.
 • A The Handmaid’s Tale 4. évadja csak ősszel érkezik a Hulu-ra.
 • Folytatódott a téli kritikusi sajtótájékoztató-körút, lássuk a CBS-es infókat:
  • Már tavasszal lesz egy FBI/FBI: Most Wanted-crossover.
  • (Dick Wolf szeretné az FBI-t valamelyik Chicago-sorozattal is crossovereztetni, de ugye másik csatornáról van szó, de persze ettől még meg fogja oldani.)
  • Az Evil 2. évadjában a készítők mélyebben elmerülnének a technológiai aspektusban, és szerializáltabb történetmesélésre is lehet számítani. Ja, és a két főszereplő között jobban ráfeküdnek a szexuális feszültségre.
  • Egy február végi NCIS: Los Angeles-epizódban fog visszatérni Hetty, valamint Bar Paly karaktere, Anna Kolchek.
  • Julianna Margulies előtt nyitva áll a The Good Fight ajtaja, ha ismét szeretne Alicia bőrébe bújni.
  • Sorozatberendelési kötelezettség: Clarice – CBS, készítő: Alex Kurtzman és Jenny Lumet – Thomas Harris könyve, a Silence of The Lambs (itthon: A bárányok hallgatnak) alapján, egy fiatal FBI-ügynöknő, Clarice Starling eddig még meg nem énekelt személyes története 1993-ból, a híres eset után egy évvel, amikor visszatér a terepre, hogy sorozatgyilkosok és szexuális ragadozók nyomába vesse magát, miközben kénytelen Washington DC magas tétekkel bíró politikai játszmáiban is eligazodni.
  • 01.17-én a CBS All Access vissza hoz új változatban három klasszikus animációs sorozatot, a Lassie-t, a George of The Jungle-t és a Mr. Magoo-t. Sokadjára is azt hittem, hogy csak felkerülnek a klasszikus szériák, de elolvasva többször a hírt, tényleg a semmiből lesz meg ezeknek a premierje.
  • 02.05-én lesz egy Survivor-retrospektív Survivor at 40: Greatest Moments and Players címmel, amiben híres pillanatokra emlékeznek vissza régi játékosok, például Parvati, Jeremy, Rob és Amber.
 • A Showtime berendelte a The L Word: Generation Q 2. évadját.
 • A USA berendelte a Straight Up Steve Austin 2. évadját.
 • Jennifer Beals (Bette) beszél a The L Word: Generation Q legutóbbi részének nagy meglepetéséről. Itt is és itt is.
 • Scott M. Gimple, a The Walking Dead tévés univerzumának ura beszél négy részes interjúban a sorozatos és a filmes tervekről.
 • Vendégszerep: Jeremy Davies – FBI, Shark Tank-es cápák – Grace and Frakie, John Ross Bowie – Perfect Harmony,
 • Állandó szerep: Josie Totah – Saved by the Bell (Peacock), Maxim Baldry – cím nélküli Lord of The Rings-sorozat (Amazon)
 • Interjú: a Manifest szereplőgárdája, Kristin Kreuk (Joanna – Burden of Truth), Luka Sabbat (Luca – grown-ish), Josh Thomas (az Everything’s Okay készítője és főszereplője), Jane Levy (Zoey – Zoey’s Extraordinary Playlist)
 • Új sorozat: Bloodlands – ITV, angol, készítő: Chris Brandon, executive producer: Jed Mercurio, főszereplő: James Nesbitt, ír noir egy nyomozóról, aki egy öngyilkos búcsúlevelét összefüggésbe hozza egy hírhedt, régi, lezáratlan üggyel, melyhez komoly személyes szálak fűzik. A felfedezés nyomán ádáz hajszát indít egy legendás bérgyilkos után.
 • Új sorozat: From Scratch – Netflix, készítő: Attica Locke, executive producer: Reese Witherspoon – Tembi Locke emlékiratai alapján, romantikus történet egy amerikai nőről, aki beleszeret egy szicíliai férfiba, miközben kint tanul, és Amerikában közös életet alakít ki vele – de egy betegség miatt váratlanul elveszíti őt, és erőt kell gyűjtenie ahhoz, hogy túljusson a gyászán, és felnevelje a lányát remény, boldogság és határtalan szeretet mellett.
 • Az All or Nothing: The Philadelphia Eagles 02.07-én kerül fel az Amazon Prime-ra.
 • Meghalt az Are You The One?-os Alexis Eddy.
 • A Netflix berendelt egy divattervezős realityversenyt. Vagyis már le is forgatta, hiszen 01.29-i premier lesz a Next in Fashion Tan France és Alexa Chung műsorvezetésével, amiben 18 (nem amatőr, hanem korábban már komoly helyen dolgozó) divattervező fog különféle próbákat teljesíteni 250 ezer dolláros fődíjért, és egy lehetőségért, hogy kollekciójukat a Net-a-Porter-nél bemutassák. Visszatérő vendégzsűritagok lesznek Elizabeth Stewart és Eva Chen.

9 hozzászólás Ne habozz!

Zsocaika - 2020. 01. 14. 09:22

Itthon is van Kipo… :)

winnie - 2020. 01. 14. 09:24

á, akkor csak magyar specifikáció nincs?

ezeknél a dreamworks cuccoknál nem tudom követni a dolgokat, nem egy fel sem került, míg mások igen, de pl. a voltronnak csak két szezonja elérhető itthon.

Billy - 2020. 01. 14. 09:28

“a reklámidejüket az RTL Magyarországhoz tartozó R-Time-on keresztül értékesítő tévéknek nem” -> szóval nem csak RTL-re nem gyárt

GYV - 2020. 01. 14. 09:57

“01.17-én a CBS All Access vissza hoz új változatban három klasszikus animációs sorozatot, a Lassie-t, a George of The Jungle-t és a Mr. Magoo-t. Sokadjára is azt hittem, hogy csak felkerülnek a klasszikus szériák, de elolvasva többször a hírt, tényleg a semmiből lesz meg ezeknek a premierje.”

Ezzel a kijelentéssel talán vitatkoznék kicsit. A Mr. Magoo reboot már több helyen is be lett mutatva, ahogyan az a wikipédián is látható. Először a portugáloknál lett bemutatva még 2018-ban, de utána érkezett több ország is: https://en.wikipedia.org/wiki/Mr._Magoo_(TV_series)

Ha jól sejtem, az új Lassie, ami bemutatni akarnak, az az itthon a Minimaxon is látható (de Kiwi TV és korábban a Story4 is adta) változat, aminek nemrég mutatták be a második évadát.

Nekem egyedül a George of the Jungle a kérdéses, de gyanítom, hogy a 2007-es sorozatról van szó, amit itthon is bemutatott anno a Cartoon Network. 2016-ban kapott egy második évadot. A CBSAA lehet csak ezt az új évadot fogja bemutatni, de jó eséllyel a két szezont inkább. Ha csak nincs tényleg valami titkolt reboot.

Quantumleap - 2020. 01. 14. 10:21

A bárányok hallgatnak-ot Thomas Harris írta, nem Robert. Vajon Hannibal Lecter benne lesz a sorozatban valamiképp? Vagy ez szervesen a filmhez kötődik majd?

winnie - 2020. 01. 14. 10:25

á, nem hiszem. illetve nyilván, ha akarnak, akkor behozhatnák meglepetésnek, de a sorozat egy ismert karakterre épített nyomozós lenne, nem az a célja, hogy köze legyen a filmhez vagy hannibalhoz.

winnie - 2020. 01. 14. 10:26

gyv: köszi.

szala - 2020. 01. 14. 11:25

Molnár Áron (Matyi) kiszáll a Mi kis falunkból, hogy a NoÁr projektre koncentrálhasson.

Desmond Wallace - 2020. 01. 14. 16:32

A Berlin ege alatt mégsem indul el január 27-én. Valószínűleg csúszik egy hetet a premier, de jövő hétfőre majd kiderül.

Ide írd


kötelező

(kötelező, de megtartjuk magunknak)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz