login |

Hírvasárnap

2021. 06. 13. 09:53 - Írta: winnie

17 hozzászólás | kategória: hírek, ,

 • Premier: Blindspotting S1, Kevin Can Fuck Himself S1, Betty S2, The Owl House S2, Tyler Perry’s Young Dylan S2, Danger Force S1 (folytatás), America’s Funniest Home Videos: Animal Edition S1, 90 Day Diaries S2 + Finálé: A mi kis falunk 5. évad, The Beatbuds: Let’s Jam! S1, Major League Wrestling: Fusion S1, Mama June: From Not To Hot S5
 • Új felirat a magyar Amazon-on: Star Trek: Picard S1
 • Lekerült a magyar Amazon-ról: Downton Abbey S1-S6(? – csak azért a kérdőjel, mert fura, hogy nem láttam a jelzést, és most írtátok, hogy még magyar feliratot is kapott)
 • Új a magyar Amazon-on: Ketten Párizs ellen 1. évad
 • Elvileg lekerül a magyar HBO-ról (mindegyik esetében dönthetnek hosszabbításról!): 07.11 Gyilkos játékok, A főszerep, 07.15 Who Is America?, 07.30 Sr. Ávila S4
 • Magyar premier – TV4: 06.19 George Gently (Inspector George Gently) 5. évad
 • Magyar premier – Netflix: 07.06 Menned kell – Egy este Tim Robinsonnal (I Think You Should Leave With Tim Robinson) 2. évad
 • Magyar premier – HBO GO: 06.22 Eltűnök a sötétben – Különkiadás (I’ll Be Gone In The Dark Bonus Episode) 
 • 06.18-tól a TV4 elkezdi ismételni az Einstein rejtélyei című krimit.
 • Sorozatok, amik már legalább 500 napja nem folytatódnak a berendelésük ellenére: American Crime Story – 1176 nap (szeptemberben jön!), Atlanta – 1126 nap, Russian Doll – 860 nap, Victoria – 830 nap, Step Up – 813 nap, Black Summer – 791 nap (jövő héten jön!), The Orville – 777 nap, Barry – 753 nap, Gentleman Jack – 731 nap, Stranger Things – 707 nap, Another Life – 686 nap (ősszel jön!), Dear White People – 678 nap, Blood and Treasure – 674 nap. Claws – 669 nap (nyáron jön!), Carnival Row – 650 nap, Peaky Blinders – 627 nap, The Righteous Gemstones – 606 nap, Succession – 606 nap, Wu-Tang: An American Saga – 596 nap, Jack Ryan – 587 nap, Britannia – 581 nap, Dollface – 573 nap, It’s Always Sunny in Philadelphia – 568 nap, The Marvelous Mrs. Maisel – 570 nap, The Morning Show – 538 nap (nyáron jön!), See – 538 nap (ősszel jön!), The Witcher – 538 nap, Lost in Space – 534 nap, You – 532 nap, Truth Be Told – 517 nap, Grace and Frankie – 513 nap, Sex Education 511 nap, Work in Progress – 501 nap.
 • Salim Akil, a készítő szívesen látna egy Thunder and Grace and Lightning spinoffot a Black Lightning-hoz, bár erre nyilvánvalóan nincs sok esély.
 • Trevante Rhodes lesz Mike Tyson a Hulu Iron Mike című sorozatában.
 • Alan Dershowitz 80M dollárra perelte be a Netflix-et a Filthy Rich című Jeffrey Epstein-es dokusorozat miatt. Az ok, a vele kapcsolatosan a sorozatban megfogalmazott vádak.
 • Még nem tudni, hogy mikor fog visszatérni a Carpool Karaoke a Late Late Show-ba.
 • Az FX-es Shogun készítői végül Justin Marks és Rachel Kondo lettek. Amikor még 2018-ban megindult a fejlesztés, másokkal tervezték, csak az ő változatukból a jelek szerint nem lett semmi.
 • A Starstruck Amerikában az HBO Max-on kapott premiert.
 • A Daytime Emmy-n a legjobb napközbeni limitált dráma sorozat kategória jelöltjei: The Bay, House Divided, Beacon Hill, Studio City.
 • A Viaplay továbbra is tervez angol nyelvű filmeket gyártani, évi kettőt. Ezek mellett 5-10 skandináv film és 50-60 sorozat a cél.
 • A 2020/21-es idény országos csatornás nézettségi rangsora (az élő adások nélkül, hiszen egyébként az NFL vasárnapi és csütörtöki kiadása vezetne) – 4+-ban, elvileg L+3-as adatokkal: 1. NCIS – 12,54M, 2. The Equalizer – 11,78M, 3. FBI – 10,97M, 4. Chicago Fire – 10,2M, 5. Blue Bloods – 10,16M, a folytatásban: Chicago Med, Chicago PD, 9-1-1, Young Sheldon és This Is Us az első 10. A Mom 22. szkriptelt sorozatként lett kasza 7,05M nézővel, amivel megelőzte a New Amsterdam-ot és a The Rookie-t.
 • Napi “kirúgás”: Némi internetes purparlé van a Kim’s Convenience háza táján, hiszen a váratlan kaszát követő színészi morgolódás kicsit hangosabbá vált az elmúlt napokban, és kiderült, hogy közel sem volt idilli a sorozat helyzete: ez Simu Liu (Jung) Facebook-posztja, ez pedig Jean Yoon (Umma) Twitter-tirádája.
 • A Generation 1. évadja a tervezettnél hamarabb, már 06.24-én visszatér az HBO Max-re.
 • A Netflix berendelte a Love (ft. Marriage and Divorce) 2. évadját.
 • A BBC (hivatalosan is) elkaszálta a Friday Night Dinner-t.
 • A Netflix berendelte a Dogs 2. évadját.
 • JH Wyman, a Debris készítője beszél a fináléról. Itt is. Meg itt is.
 • Bruce Helford, a The Conners showrunnerje beszél az évadzáróról.
 • Vendégszerep: Danny Trejo – American Horror Stories, Tim Guinee – Inventing Anna, Allen Maldonado – Psych 3: This Is Gus
 • Az HBO-s The Time Traveler’s Wife szereplőgárdája a korábban bejelentett Rose Leslie, Theo James, Desmin Borges és Natasha Lopez mellett: Caitlin Shorey, Everleigh McDonell, Michael Park, Jaime Ray Newman, Taylor Richardson, Peter Graham, Brian Altemus, Jason David, Kate Siegel, Josh Stamberg, Chelsea Frei, Marcia DeBonis, Will Brill, Spencer House.
 • Interjú: Danielle Galligan (Nina – Shadow and Bone), Claudia Black (Stripe – The Nevers), Renée Elise Goldsberry (Wickie – Girls5Eva), William Jackson Harper (Royal – The Underground Railroad),
 • A Filmszemle és Filmhét után ezúttal Mozgókép Díjként fut a Magyar Filmakadémia Egyesület díja, és van tévés katégória is! Ami “legjobb tévéfilm sorozat” néven fut, és A mi kis falunk (5×02), valamint a Doktor Balaton (1×01) mellett A martfűi rém sorozatos változata kapott jelölést.
 • Új sorozat: Trico – Netflix, francia, 78 rész (7 perces!), CGI-gyerekanimációs komédia (gyártó: Xilam Animation), készítő: Hugo Gittard, egy világjáró bárányról, akit untat a legelője békessége és nyugalma, ezért társait rengeteg ötletével és utazásai során megszerzett tárgyakkal dobja fel. Azonban ezt a nyáj őrzője nem mindig nézi jó szemmel, főleg, hogy egy farkas is konstans leselkedik a jószágokra.
 • Pilotszkript: Thirst – HBO, készítő: Leah Benavides Rodriguez és Carlito Rodriguez – Kevin Jordan koncepciója alapján, hiphop vámpír dráma, egy remek, de kissé nagyképű rapperről, aki azt hiszi, hogy megtalálta a sztárság felé vezető utat, amikor kapcsolatba kerül az egyik legmenőbb hip hop bandával. Arról azonban fogalma sincs, hogy az együttes tagjai évszázados gyökerekkel rendelkező vámpírok.
 • A Tomorrow Studios megvásárolta Dean R. Koontz könyvének, a Devoted-nek (itthon: Kötődésitt a hivatalos, magyar nyelvű tartalma) a tévésorozatos adaptációs jogait. Egy fiúról, aki élete 11 éve során egy szót sem szólt, és aki azt hiszi, hogy valami gonosz szörny felel apja haláláért, és most vele és anyjával is végezni akar. Egy aranyszívű kutya azonban meghallja a gondolatait és képes lesz kommunikálni vele és úgy dönt, hogy megkeresi őt, mielőtt túl késő lenne.
 • A 2021-es NFL-szezon kiemelt meccsei (csütörtöki, vasárnap és hétfői) + a teljes CBS és FOX közvetítési lista.
 • A FOX új Gordon Ramsay-s gasztroreality-versenyében, a Next Level Chef-ben Nyesha Arrington és Gino D’Acampo lesz a két séfmentor.
 • Az IMDb TV berendelte a Top Class 2. évadját. Az S1 címe Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers, de lehet, hogy a folytatásban már más csapatot fognak kísérni.

17 hozzászólás Ne habozz!

Mom - 2021. 06. 13. 09:57

Volt New Girl online reunion, ha esetleg szeretnétek a reunion sorozatba betenni.

winnie - 2021. 06. 13. 09:58

köszi! és még mindig fel van írva, hogy csináljam a címkét, szóval jön, jön!

Desmond Wallace - 2021. 06. 13. 10:23

Tegnap volt A mi kis falunk fináléja.
Mindenképpen írok majd róla.

Mammut - 2021. 06. 13. 10:27

Ó, Koontz bármikor jöhet. Én, mondjuk, A rossz helyet néznék már szívesen, de ez is. :)

winnie - 2021. 06. 13. 10:31

Desmond Wallace: köszi! El is felejtettem.

Necridus - 2021. 06. 13. 10:34

A Tuca & Bertie június 13-ai premierjét hogy kell érteni? Valójában az a mai nap vagy holnap itteni idő szerint? Nem tudom, Adult Swimnél hogy működik, de a TVTime azt írja, már elérhető, közben meg nyomát sem látom.

winnie - 2021. 06. 13. 10:51

az ma éjfél amerikai idő szerint, mert az adult swim éjféli premierben utazik, hacsak elősugárzást nem kap valahol.

Baleszmode - 2021. 06. 13. 11:50

Én, aki ACS,Barry,Succession és Atlanta fan is vagyok:
*Depresszió*

Flanker - 2021. 06. 13. 12:06

apró typo: “aki és aki azt hiszi, hogy”
Tudom, a többször átfogalmazott mondatok átka :D

Mate4182 - 2021. 06. 13. 12:45

Durva idozites ez a Kim Convenience korul mert ma hajnalban kezdtem el nezni es 3 resz utan csak az merult fel bennem hogy
A musorban dolgozo azsiaiak baromi kinosan erezhetik magukat mert olyan szinten sztereotip sablonokra epulnek a karaktereik hogy rendesen kinosan erected magam a 2. Reszre :/

winnie - 2021. 06. 13. 13:13

a sorozatban dolgozók imádják a sorozatot és a karaktereiket, nem feltétlenül a sztereotípiákkal van baj, arról nem is beszélve, hogy a sztereotípiákkal lehet a legjobban poénkodni – ezt nevezik öniróniának, amiben a Kim’s mindig is erős volt. többek között ezért is még mindig az egyik legjobb futó komédia. vagyis futott. (maga a sorozat is egy színdarabból indult ki, szóval a főszereplőnek konkrétan annyira a szívügye az egész, hogy a színdarabból át is ment a sorozatba.)

sokkal inkább az árnyalatokkal volt gond, és azzal, hogy mi történt az 5. évadban, illetve az írói oldalon végbe ment dolgokról, de le van írva a linkeken, ahogy az a kettős érzés is, miszerint a kasza (azaz a készítők kiszállása) annak ellenére nagy sokk volt, hogy tényleg voltak ellenérzéseik azzal, ahogy zajlottak a sorozatban a dolgok.

Mate4182 - 2021. 06. 13. 15:36

Valamennyire kepbe kerultem most a mai hirek miatt, de meg mindig olyan erzes mint minor a South Parkban poenkodnak azon mikor valaki nagyon sztereotip. Mintha 1 South Park epizodban neznem hogyan keszul vietnamiakrol sorozat amerikaban :/

Amok meg neki par reszt de csak a lanyuk meg a fiuk miatt. A szulok borzalmasak

kiskiraly - 2021. 06. 13. 17:26

Kadaraki Endre interjúja Fördös Zével
https://www.youtube.com/watch?v=K3PFs00Y9BI

6:10 Konyhafönők műsorba kerülés
49:07 az RTL Klub-os Farm műsorvezetése

winnie - 2021. 06. 13. 18:19

Mate4182: de hát a szülők a legjobbak:) az apa, Appa szerepében érdemes random interjúkra rákeresni a sorozattal kapcsolatban Paul Sun-Hyung Lee-re, ő az, aki ugye már az eredeti színdarabban is csinálta a karaktert, nem véletlen, hogy az elmúlt 4 évben 3-szor is ő lett a legjobb komédia színész kanadában: https://www.sorozatjunkie.hu/2021/05/31/2020-a-kanadaiak-szerint/

nem tudom, persze benne van, hogy ízlés kérdése, és szimpátia szempontjából persze, hogy a fiatalok közelebb állnak hozzánk, nekem, mint kedvenc-kedvencem a család lánya, illetve shannon a másik tesó főnöke, de az iszonyat makacs, nagyon nem PC, teljesen kőfej apukánál nincs viccesebb szerintem:)

bxs - 2021. 06. 13. 20:56

500 nap? A Taboo már valahol négy évnél tarthat saccper, és továbbra sincs semmi érdemi infó.

winnie - 2021. 06. 13. 21:17

bxs: a taboo szerintem nem kapott még hivatalos berendelést.

gromit - 2021. 06. 13. 21:42

Taboo: még külön bejegyzést is kapott a berendelés híre, nem csak egy hírblokkos egysorost, de t;nzleg annyira régen volt, h már te se emlékszel rá :D

Ide írd


kötelező

(kötelező, de nem adjuk ki senkinek)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz