login |

Emlékeztető: A mi kis falunk 6. évad

2021. 09. 04. 19:00 - Írta: winnie

4 hozzászólás | kategória: ajánló, hazai termék,

Ma. 20:00. RTL Klub. A mi kis falunk – 6×01-02 (előzetes) – kivételesen két epizóddal tér vissza a legnézettebb magyar heti sorozat.

A szezon hivatalos leírása:

Pajkaszeg lakóinak fordulatokban és izgalmakban gazdag vidám élete ismét önfeledt pillanatokat szerezhet majd a nézőknek. Rögtön az első epizódban Teca visszautasíthatatlan ajánlatot kap egy férfitól, amihez a Papnak is lesz egy-két szava, Stoki pedig emberrablás miatt kezd nyomozásba. A folytatásban Nelli végre bemutatja Zsoltot az apjának, Erika hazaérkezik a kórházból az ikrekkel, Gyuri pedig bónuszként megkapja a nyakába Erika szüleit is. A közmunkások konkurenciát kapnak, A Doktor edzőterembe viszi a Polgármestert, Saci pedig visszatér a faluba. A kérdés már csak az, sikerült-e Lacival közelebb kerülniük egymáshoz.

4 hozzászólás Ne habozz!

Samott - 2021. 09. 05. 06:51

Jo volt ez, bar nekem erre a dramazos vonalra (pap/kocsmaros csaj) nincs kulonosebben igenyem egy sitcomban.

Viszont Gyuri meg az apja konfliktusa odavert rendesen… :)

wickee - 2021. 09. 05. 07:11

Lengyel Tamás öregítése Gyuri apjára csak szerintem volt katasztrófálisan ZS kategóriás? Annó amikor Molnár Áronból csináltak ellenőrt aki a dokihoz ment, na az zseniális volt. Konkrétan fel se ismertem, hogy ő az. :D

Desmond Wallace - 2021. 09. 05. 09:15

Az öreg Gyuri pont illett a sorozatba, Lengyel Tamás pedig ügyesen hozta ezt a figurát is.

King Leonidas - 2021. 09. 05. 13:00

Gyuri faterja nekem azzal a bajusszal tisztára olyan volt mint Paul Teutul :D

Ide írd


kötelező

(kötelező, de nem adjuk ki senkinek)

Ezeket a HTML parancsokat használhatod:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ennek a posztnak külön RSS feedje van a hozzászólásaihoz