login |

Search Results for ‘Alice's Wonderland Bakery’

2022-es sorozatos premiernaptár

2022. 01. 08. 15:50 - Írta: winnie

56 comments | kategória: hírek

(2021-es premiernaptár) Na, ezt a posztot érdemes lesz elrakni, mert mostantól ezt fogom frissíteni. És nem kicsivel több idén év elején a felvezethető bemutató, mint tavaly ilyenkor, legalább két és félszer annyi az újdonság már most, szóval esélytelen lesz olyan hatékonyan indítanom az évet, mint 2021-ben.

Ahogy az elmúlt években, idén is naprakészen tartom kiemelt helyen, az oldalsávban a premiereket, így egy klikk segítségével meg lehet tudni, hogy mikor indulnak, vagy folytatódnak egyes sorozatok – persze akkor, ha van hozzájuk dátum. Általában igaz lesz, hogy ami nem szerepel a listában, annak a dátuma még nem ismert hivatalosan.

(Ez leginkább amerikai sorozatokra vonatkozik. Angol, kanadai és ausztrál szériák esetében nehezebb infót szerezni, így vagy a kommentjeitekre hagyatkozok, vagy a premier előtt pár nappal (vagy utána) kiderülő dátumra. A nem angol nyelvű európai sorozatokat általában nem tüntetjük fel, csak ha magyar világpremiert kapnak, mert egyrészt rengeteg van belőlük, másrészt sokszor csak hónapokkal a helyi premier után kapnak angol nyelvű feliratot.)

A lista csak szkriptelt sorozatokat tartalmaz. A csak pár hétre (pl. ünnepekre) lepihenő sorozatok visszatérése nincs feltüntetve, csak azok, amik több hónapos szünetet tartanak, kivéve a streamingeseket, hiszen ott szokatlan a több adagos sugárzás. (Csillaggal jelölve a hosszabb szünet után visszatérő évadfolytatások, vastaggal az újoncok – ha valami kimaradt volna, szóljatok!).

Ja, és heti rendszerességgel frissítve a kritikákat is linkelni fogom a címekre, hogy lássátok, miről írtunk – januárban 50+ újonc érkezett/érkezik. Íme tehát a sorozatpremierek listája, évadkezdésekkel és sorozatpremierekkel:

—-2022—-

11.01 Gabby’s Dollhouse S6, Young Royals S2,
11.03 Blockbuster, Titans S4, The Dragon Prince S4, Sesame Street S53, The Really Loud House, The Horne Section TV Show, Duckrockers,
11.04 Young Rock S3, Lopez Vs. Lopez, Manifest S4, Slumberkins, The Mosquito Coast S2, The Secret of The Greco Family, Mickey Mouse Funhouse S2, The End of Love, El Presidente S2 (El Presidente: The Corruption Game),
11.06 Dangerous Liaisons,
11.07 Deepa & Anoop S2,
11.09 The Crown S5, Breathe Into The Shadows S2, Zootopia+,
11.10 The Calling, The English, Warrior Nun S2, Two Doors Down S6,
11.11 Circuit Breakers, Transformers: EarthSpark, Mythic Quest S3, Mammals, Out Loud,
11.13 Yellowstone S5, Tulsa King,
11.14 Teletubbies,
11.15 Sort Of S2, Upright S2,
11.16 The Santa Clauses, Leverage: Redemption S2, Hostel Daze S3, A király, A Nagy Fehér Főnök, Ki vagy te + Miraculous-film,
11.17 1899, Dead To Me S3, Fleishman Is in Trouble, The Sex Lives of College Girls S2, First Wives Club S3, Dragons: The Nine Realms S4, Leopard Skin, The Chosen S3,
11.18 Interrupting Chicken, Reign Supreme, Elite S6, Blue’s Clues Movie, Somebody, Inside Job S2, The Cuphead Show! S3, ZIWE S2*, The L Word: Generation Q S3, 
11.20 Rick & Morty S6*,
11.21 Storybots: Answer Time, My Little Pony: Make Your Mark S3,
11.22 Welcome to Chippendales,
11.23 Pitch Perfect: Bumper in Berlin, Wednesday, Echo 3,
11.24 First Love, Criminal Minds: Evolution, Miss Scarlet and The Duke S3, Staged S3,
11.25 Blood and Water S3, Khakee: The Bihar Chapter, The Croods: Family Tree S5,
11.28 The Whitstable Pearl S2, 

11.30 Willow, Irreverent, The Creature Cases S2,

12.01 Hush, Wicked City, The Flatshare, Gossip Girl S2, Colin From Accounts, Dead End, Granite Harbour, Bruh S3*,
12.02 Slow Horse S2, Firefly Lane S2, Riches, Hot Skull, Three Pines, George & Tammy, Vadhandhi: The Fable of Velonie,
12.03 Latecomers,
+ Reno 911!: It’s a Wonderful Heist
12.04 Housebroken S2,
12.05 His Dark Materials S3,

12.07 I Hate Christmas, The Most Beautiful Flower, Smiley, Rosie Molloy Gives Up Everything,
12.08 Doom Patrol S4, A Spy Among Friends, The Confessions of Frannie Langton, Lookism, Tell Me Everything, South Side S3, + Plebs: Soldiers of Rome
12.09 Dragon Age: Absolution, Little America S2, Money Heist: Korea – Joint Economic Area S1*, CAT, Puppy Place S2, The Mighty Ones S4,
12.11 Strike S5,
12.13 Gudetama: An Eggcellent Adventure, Kindred,

12.14 National Treasure: Edge of History, Glitter, Vienna Blood S3,
12.15 The Game S2, Sonic Prime, Litvinenko,
12.16 How to Ruin Christmas S3 (How to Ruin Christmas: The Baby Shower), The Recruit, Paradise PD S4, A Storm for Christmas, Farm From Home,
12.18 1923,
12.20 The Seven Deadly Sins: The Grudge of Edinburgh
12.21 Emily in Paris S3, Jack Ryan S3,
12.22 The Best Man: The Final Chapters, Snap, Alice in Borderland S2, The Head S2,
12.23 The Witcher Blood Origin, Pinata Masters,
12.25 Time Hustler,
12.26 Letterkenny S11, Treason, Bump S3,
12.28 Without Sin,
12.30 The Glory, Chicago Party Aunt S2, Secrets of Summer S2, Alpha Males,
12.31 Lady Voyeur,

december: I Hate Suzie S2, Random Acts of Flyness S2,

2022: The Nevers S1*, Queen of The Villains, Army of the Dead: Lost Vegas, Magic: The Gathering, The Operative, Safehaven, Flagrant, Family Time S8, Yellowjackets S2, Ted Lasso S3, O Cangaceiro do Futuro, Agent King, Moonrise, Salvage Marines, Ginny & Georgia S2, The Fabulous, Kings of Queenstown, Funny Woman, Rabbit Hole, Departure S3, Gary and His Demons S2, Three Women, Hush, Dead Woman, Faraway Downs, Modern Love: Amsterdam, Happy Valley S3,

01.01 Black Snow, Romantic Getaway, Kaleidoscope,
01.02 Fantasy Island S2,
01.03 Will Trent, Son of a Critch S2, Workin’ Moms S7,

01.04 Bad Batch S2, The Lying Life of Adults, Run The Burbs S2, Pretty Hard Cases S3,
01.05 Woman of the Dead, Copenhagen Cowboy,
01.06 BMF S2, The Rig,

01.08 Mayfair Witches, Alert,
01.12 The Makanai: Cooking for the Maiko House, Vikings: Valhalla S2,
01.13 Servant S4, Your Honor S2, Sky Rojo S3, Hunters S2,
01.15 Godfather of Harlem S3, YOLO: Crystal Fantasy S2 (YOLO: Silver Destiny), The Last of Us, Mayor of Kingstown S2, The Way Home,
01.16 Miracle Workers S4 (Miracle Workers: End Times),
01.17 The Daily Show*, 9-1-1: Lone Star S4, Night Court,
01.18 grown-ish S5*,
01.19 Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre, That 90s Show,
01.20 Represent, Sahmaran,
01.22 Accused,
01.24 American Auto S2,
01.26 Wolf Pack, Teen Wolf: The Movie, Poker Face, Record of Ragnarok S2,
01.27 The Snow Girl,
01.28 Lockwood & Co.,
01.30 The Watchful Eye,
01.31 La Brea S2*,

január The Way of the Househusband S2, Silent Witness S26, Against The Ropes, Waterloo Road,

02.08 A Million Little Things S5, Not Dead Yet,
02.09 My Dad the Bounty Hunter, You S4,
02.10 Moon Girl and Devil Dinosaur,
02.15 The Law According to Lidia Poët,
02.16 Star Trek: Picard S3, Animal Control,
02.17 Carnival Row S2,
02.19 The Company You Keep, Magnum PI S5, Found,
02.23 True Lies, Bel-Air S2,
02.26 The Blacklist S10,
02.27 Plan B,

február The Mandalorian S2, The Proud Family: Louder and Prouder S2, Aggretsuko S5,

tél: Essex County, What If…? S2, Queen Charlotte: A Bridgerton Story, Nolly,

03.10 You S4*,
03.31 Wellmania,

március From Me to You: Kimi ni Todoke, Luther Movie,

április The Walking Dead: Dead City,

tavasz Young Jedi Adventures, Star Wars Visions S2, Secret Invasion, Luden, Succession S4, Act Your Age,

07.13 Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One

nyár: And Just Like That… S2, Loki S2, Echo, The Gryphon, Pretty Freekin Scary, The Wonder Years S2,

2023: Let’s Get Divorced, Grimsburg, Yu Yu Hakusho, Tiana, Berlin, Degrassi, Invitation to a Bonfire, Demascus, Futurama S8, The Last of Us, Isle of The Dead, Vikings: Valhalla S2, Ripley, FLCL: Grunge, FLCL: Shoegaze, Love Child, Mindful Murder, The Driver, Attack on Titan S4*, Three Pines, The Turkish Detective, Ultraman S3, Exploding Kittens, The Eric André Show S6, Ahsoka, The Flash S9, Nancy Drew S4, Riverdale S7, Superman & Lois S3, Gotham Knights, Grand Crew S2, Night Court, Star Wars: Skeleton Crew, Bones of Crow, Sweet Tooth S2, 61st Street S2, Summer Camp Island S6, Ride, 30 Coins S2, Record of Ragnarok S2, Monsters at Work S2, iCarly S3, Baby Shark’s Big Movie, Alien, The Continental, Love & Death, Perry Mason S2, The White House Plumbers, Somebody, Somewhere S2, Succession S4, Princess Power, CoComelon Lane, American Born Chinese, Onmyoji, Shadow and Bone S2, Vikings: Valhalla S2, Guns & Gulaabs, Nayanthara: Beyond The Fairytale, Soup, Scoop, Class, Rana Naidu, Firefly Lane S2*, The Idol, Doom Patrol S4*, One Hundred Years of Solitude, Krapopolis, Then You Run, Record of Ragnarok S2*, Akuma Kun,

06.28 Mission: Impossible — Dead Reckoning Part Two,

nyár: Good Omens S2,

november: Doctor Who S14,

ősz X-Men ’97, Ironheart, The Therapy,

tél Agatha: Coven of Chaos,

2024 Percy Jackson and The Olympians, House of Ninjas,

03.01 The Fall Guy,

tavasz Daredevil: Born Again,


01.01 The Tourist, We Baby Bears, The Hook Up Plan S3, The PM’s Daughter, Five Bedrooms S3, Doctor Who: Eve of The Daleks,
01.02 Anne, Call The Midwife S11,
01.03 9-1-1: Lone Star S3, The Cleaning Lady, Transplant S2, Keresztanyu S3, Four Lives, Father Brown S9,
01.04 black-ish S8, This Is Us S6, Son of a Critch, Workin’ Moms S6, Action Pack, Toast Of Tinseltown,
01.05 Rebelde, Good Sam, Run The Burbs, Pretty Hard Cases S2, Sistas S4, Mandy S2,
01.06 Women of The Movement, Star Trek: Prodigy S1*, Coroner S4, The Club S2, Screw,
01.07 Search Party S5, Johnny Test S2, El Deafo, Death in Paradise S11, Santiago of The Seas S2,
01.08 A Discovery of Witches S3,
01.09 Attack on Titan S4*, Pivoting, Call Me Kat S2, The Righteous Gemstones S2, Euphoria S2, Vera S11*, Smiling Friends, Scot Squad S7, Smother S2,
01.11 Naomi, Superman & Lois S2, The Kings of Napa, Rules of The Game,
01.12 Children Ruin Everything,
The Bay S3,
01.13 Peacemaker, The Journalist, Wolf Like Me, PBC, Madagascar: A Little Wild S6, A House Divided S4,
01.14 Ray Donovan-film, Archive 81, Secrets of Sulphur Springs S2, The House, After Life S3, These Black Black Eyes, Do, Re & Mi S1*, Puppy Dog Pals S5,
01.16 Two-Sentence Horror Stories S3, Somebody Somewhere,
01.17 Craig of The Creek S4,
01.18 How I Met Your Father, DOTA: Dragon’s Blood S2,
01.20 Single Drunk Female, Supernatural Academy, True Story with Ed and Randall, Warped!, Full Frontal with Samantha Bee S7, Looney Tunes Cartoons S4,
01.21 Ozark S4, Servant S3, Fraggle Rock: Back to the Rock, As Wee See It, Summer Heat, Real Time With Bill Maher S20,
01.23 Billions S6, Trigger Point, Good Karma Hospital S4,
01.24 Promised Land, Snowpiercer S3, American Dad! S17, The Gilded Age, The Responder,
01.25 Tallboyz S3, Ada Twist, Scientist! S2,
01.26 Resident Alien S2, Astrid & Lilly Save the World, The Mind Of Herbert Clunkerdunk S2, The Tuckers S2,
01.27 grown-ish S4*, Chosen, Framed! A Sicilian Murder Mystery, Hotel Portofino,
01.28 The Orbital Children, The Afterparty, In From The Cold, The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window, Feria: The Darkest Light, The Legend of Vox Machina, All of Us Are Dead, Angry Birds: Summer Madness,
01.31 The Teacher, Hotel Margaret,
The Stand Up Sketch Show S4

02.01 Raising Dion S2, Gabby’s Dollhouse S4, Lazy Susan,
02.02 Pam & Tommy, South Park S25, Dark Desire S2,
02.03 Raised By Wolves S2, Finding Ola, Kid Cosmic S3, Murderville, Double Cross S3, Dragons Rescue Riders: Heroes of the Sky S2,
02.04 Jackass Forever, Reacher, Suspicion, Sweet Magnolias S2,
02.05 Shenmue the Animation,
02.06 Power Book IV: Force, Chloe, The Curse, Dodger,
02.07 The Chelsea Detective, My Brilliant Friend S3, Agatha Raisin S4, Starstruck S2, No Return,
02.08 This is Going to Hurt, Sister Boniface Mysteries, Cheaters,
02.09 Alice’s Wonderland Bakery, Disenchantment S4, Fairview,
02.10 Magpie Murders, Real Husbands of Hollywood S6, Star Trek: Discovery S4*, The Fear Index,
02.11 Inventing Anna, Dollface S2, Pretzel and The Puppies,
02.12 Big City Greens S3,
02.13 The Walking Dead S11*Bel-Air,
02.14 State of The Union S2, Devotion, a Story of Love and Desire, Fishbowl Wives, Get Even S2 (Rebel Cheer Squad – A Get Even Series), Shakespeare and Hathaway Private Investigators S4,
02.15 Ridley Jones S3, Traces S2,
02.16 Secrets of Summer, Wellington Paranormal S4,
02.17 Big Nate, Young Wallander S2 (Young Wallander: Killer’s Shadow), TrollsTopia S6, Yabba Dabba Dinosaurs S2, Bestseller + Fistful of Vengeance
02.18 The Marvelous Mrs. Maisel S4, Severance, Space Force S2, Lov3, The Cuphead Show!,

02.20 From, Last Week Tonight with John Oliver S9,
02.21 All American S4*, All American: Homecoming, The Endgame, The Porter,
02.23 Snowfall S5, The Proud Family: Louder and Prouder, A Million Little Things S4*,
02.24 Law & Order S21, Legacies S4*, Big Sky S2*, Take Note, Raised By Refugees,
02.25 Vikings: Valhalla, Back To 15, Juvenile Justice, The Fame Game, Reno 911!: Defunded, The Amber Ruffin Show S2*,
02.27 Super Pumped: The Battle For Uber, Killing Eve S4, Troppo, Ruby and The Well, Peaky Blinders S6,
02.28 Better Things S5, The Good Doctor S5*,

03.01 Murder in Provence, The Guardians of Justice,
03.02 Savage Rhythm, Power Rangers: Dino Fury S2, The Holiday, Mood,
03.03 The Dropout, Star Trek: Picard S2, Joe vs. Carole, He-Man and the Masters of the Universe S2, Dicktown, Midnight at Pera Palace, The Problem with Jon Stewart S1*, Our Flags Means Death, Meet The Richardsons S3, Little Ellen S2,
03.04 The Boys Presents: Diabolical, Central Park S2*, Pieces of Her, The Shop S5, More Than This,
03.06 Shining Vale, Outlander S6, When Calls the Heart S9, Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty, The Ipcress File, Silverpoint,
03.07 Our House,

03.08 The Thing About Pam, Chip and Potato S3, The Witchfinder, An Astrological Guide For Broken Hearts S2, Beyond The Veil,
03.09 The Flash S8*, Kung Fu S2, Good Trouble S4, The Last Kingdom S5,
03.10 Bust Down, That Dirty Black Bag, Theodosia, Ruthless S3, Kotaro Lives Alone, Karma’s World S2, Love, Life & Everything in Between, Desus & Mero S4,
03.11 Charmed S4, Dynasty S5*, The Last Days Of Ptolemy Grey, Upload S2, Raven’s Home S5, Once Upon a Time… Happily Never After, The Snoopy Show S2, Grantchester S7, The Loud House S6,
03.12 Victor and Valentino S3,
03.14 Holding,
03.15 Young Rock S2*, Mr. Mayor S2*, Team Zenko Go,
03.16 Bloods S2, Kate & Koji S2,
03.17 Welcome To Flatch, Minx, Millennials S2, Jellystone S2, DMZ, Curious George S15,
03.18 Human Resources, WeCrashed, Top Boy S2 (S4), Life & Beth, Standing Up, Eternally Confused and Eager for Love, Cracow Monsters, Stillwater S2,
03.19 A mi kis falunk S6*, A séf meg a többiek,

03.20 Sanditon S2, Riverdale S6*,
03.21 9-1-1 S5*,
03.22 Rex & Hudson S4*,
03.23 House of Payne S9, Assisted Living S3,
03.24 Atlanta S3, Halo, Mystic S2,
03.25 Bridgerton S2, Pachinko, Transformers BotBots, Not Going Out S12,
03.26 The Pact,
03.28 Thermae Romae Novae, Newark, Newark, Deep Heat,
03.29 The Girl From Plainville, 61st Street, Mighty Express S6,
03.30 Moon Knight, Wild Abandon,
03.31 How We Roll, Julia, Super Pupz, The Fairly OddParents, First Day S2, Young Justice S4*,

04.01 Slow Horses, El Internado: Las Cumbres S2, The Last Bus, The Informant, Doug Unplugs S2*, Maverix,
04.02 Fallen Angels Murder Club,
04.03 Saints & Sinners S6, Underbelly S7 (Underbelly: Vanishing Act),
04.04 Harry Wild, Long Slow Exhale, The Split S3, Madagascar: A fWild S7,
04.05 The Croods: Family Tree S2, Deadline,
04.06 The Hardy Boys S2,
04.07 Tokyo Vice, Close Enough S3,
04.08 Woke S2, iCarly S2, Green Eggs & Ham S2, Dirty Lines, Elite S5, Pinecone & Pony, A Black Lady Sketch Show S3,
04.09 Whose Line Is It Anyway? S18*,
04.10 Pepe, Gentleman Jack S2,
04.12 Why Didn’t They Ask Evans?, Hard Cell, The Creature Cases, Derry Girls S3, Hullraisers, Compulsion,
04.13 Smother-in-Law, Almost Happy S2,

04.14 Ultraman S2, Killing It, Fairwood, The Garcias,
04.15 Roar, Outer Range, Anatomy of a Scandal, Heirs To The Land, Mai: A Mother’s Rage, How to Survive Being Single S2, Swimming With Sharks,
04.17 Fear The Walking Dead S7*, The First Lady, The Thief, His Wife And The Canoe, + Doctor Who: Legend of the Sea Devils
04.18 Better Call Saul S6,
04.19 New Amsterdam S4*, Mayans MC S4, Pacific Rim: The Black S2, Life After Life, Battle Kitty,
04.20 Russian Doll S2, The Marked Heart, An Undersea Story, Inside No. 9 S7,
04.21 The Flight Attendant S2, He’s Expecting, Chivalry,
04.22 The Rising, Heartstopper, Hold Tight, Guilty Minds,

04.24 Gaslit, Billy The Kid, Barry S3, The Man Who Fell to Earth, The Baby, Three Busy Debras S2, Barons, Grace S2,
04.25 We Own This City, Peacock,
04.26 Noughts+Crosses S2,
04.28 The Offer, Under The Banner Of Heaven, Made For Love S2, Samurai Rabbit: The Usagi Chronicles, Ten Percent, The Seven Lives of Lea, Bang Bang Baby,
04.29 Downton Abbey: A New Era, Shining Girls, Undone S2, I Love That For You, Grace and Frankie S7*, Devils S2, Here We Go, Ziwe S2,

05.01 Duncanville S3,
05.02 Octonauts: Above & Beyond S2, Signora Volpe, DI Ray,
05.03 Detention Adventure S3,
05.04 Summertime S3, El Marginal S5,
05.05 Star Trek: Strange New Worlds, Girls5eva S2, Clark, The Pentaverate, The Staircase, Blood Sisters, The Dry, We Hunt Together S2, Dragons: The Nine Realms S2,
05.06 Tehran S2, The Wilds S2, Bosch: Legacy, Mystery Science Theater 3000 S13, Welcome To Eden, The Sound of Magic, The Other One S2,
05.07 The Transporter,
05.09 Candy, Breeders S3,
05.11 42 Days of Darkness, Brotherhood S2,
05.12 Savage Beauty, Hacks S2, A La Carte, Modern Love: Mumbai, Bruh S3,
05.13 The Essex Serpent, The Lincoln Lawyer, The Kids in the Hall, Shoresy, The Life and Movies of Ersan Kuneri,
05.15 Conversation with Friends, The Time Traveler’s Wife,
05.16 Vampire in The Garden,
05.18 Who Killed Sara? S3,
05.19 Angelyne, The Boss Baby: Back In the Crib, Kingdom Business, Dragons Rescue Riders: Heroes of the Sky S3,
05.20 Now and Then, Night Sky, Harriet The Spy S1*, Love Death + Robots S2*, + Chip’n Dale: Rescue Rangers
05.22 Rock Island Mysteries,
05.23 Ghost in the Shell: SAC_2045 S2, Silent Witness S25, Better Call Saul Presents Slippin’ Jimmy,
05.24 Pru,
05.25 Housos S4,
05.26 My Little Pony: Make Your Mark, That Damn Michael Che S2, Tig n’ Seek S4, Big Boys,
05.27 Bob’s Burgers: The Movie, Stranger Things S4, Obi-Wan Kenobi, Helpsters S3,
05.30 Theodore Roosevelt, The Deep S4,
05.31 Tom Swift, Pistol,

06.01 Sistas S4*, South Park: The Streaming Wars, Malverde: El Santo Patron,
06.02 The Orville S3, For the Love of Jason S2, The Croods: Family Tree S3, The Midwich Cuckoos,
06.03 The Boys S3, Physical S2, P-Valley S2, The Villains of Valley View, Ultra Violet & Black Scorpion, Two Summers, Surviving Summer, Moominvalley S3,
06.05 The Outlaws S2, London Kills S3,
06.06 In the Dark S4, Roswell, New Mexico S4, Irma Vep, Action Pack S2,
06.07 All Rise S3, Everything I Know About Love,
06.08 Ms. Marvel, Baby Fever,
06.09 Queer As Folk, The Twelve AUS,
06.10 For All Mankind S3, Fairfax S2, First Kill, Lovely Little Farm, Bunk’d S6, Intimacy,
06.11 Avoidance,
06.12 Evil S3, Becoming Elizabeth, Dark Winds, Spotlights: A Showtime Short Film Series,
06.13 Sherwood,
06.14 Miss Scarlet and The Duke S2, Redemption,
06.15 Love, Victor S3, God’s Favorite Idiot, Maldivas,
06.16 The Old Man, Love & Anarchy S2, Rutherford Falls S2, Players, The Lazarus Project, Dead End: Paranormal Park,
06.17 The Lake, The Summer I Turned Pretty, Flatbush Misdemeanors S2, The War Next-Door S2, She S2, Suzhal – The Vortex, Graveyard, Super Sema S2,
06.18 Spriggan,
06.19 Animal Kingdom S6, Birdgirl S2, McDonald & Dodds S3, Suspect, Young Dylan S3,
06.21 Motherland: Fort Salem S3,
06.22 The Umbrella Academy S3, Eureka!,
06.23 The Bear, Terror Lake Drive S2, Little Ellen S3, Queen, Beavis and Butt-Head Do the Universe, Gordita Chronicles,
06.24 Loot, Man vs. Bee, Money Heist: Korea – Joint Economic Area, Angry Birds: Summer Madness S2,
06.26 The Chi S5, Westworld S4,
06.28 Only Murders in The Building S2,
06.29 The Upshaws S2, Baymax!,
06.30 BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy, Madagascar: A Little Wild S8, Sharkdog S2, The Undeclared War, Good Grief S2,

07.01 The Terminal List, Stranger Things S4*, The Brokenwood Mysteries S8,
07.03 Mystery Road: Origin,
07.04 True Colours, Malory Towers S3,
07.06 Maggie, King of Stonks, Control Z S3, Crank Yankers S7,
07.07 Good Trouble S4*, Moonhaven, Karma’s World S3,
07.08 Black Bird, Boo, Bitch, Duck & Goose, The Longest Night, Modern Love Hyderabad, Keeping Up With The Joneses S2,
07.09 Flowers in the Attic: The Origin,
07.10 Johnson S2, Bridge and Tunnel S2, Skymed, Tuca & Bertie S3,
07.11 Better Call Saul S6*, Days of Our Lives: Beyond Salem S2, Chad S2, Ackley Bridge S5,
07.12 What We Do in the Shadows S4, The Secret She Keeps S2,
07.13 Everything’s Trash, Solar Opposites S3, Sintonia S3, South Park: The Streaming Wars Part 2, Hurts Like Hell, Sneakerhead,
07.14 Resident Evil, All The Queen’s Man S2, Kung Fu Panda: The Dragon Knight, That Girl Lay Lay S2,
07.15 Farzar, The Rehearsal, Country Queen, Mom, Don’t Do That!, Alba, Remarriage & Desires,
07.17 Blood & Treasure S2, The Control Room,
07.18 The Smurfs S2, Witness No. 3,
07.20 grown-ish S5, Virgin River S4, The Unstoppable Yellow Yeti,
07.21 Jurassic World: Camp Cretaceous S5, American Horror Stories S2, Rap Sh*t, Primal S2, Aftertaste S2,
07.22 Best Foot Forward, Trying S3,
07.25 Gabby’s Dollhouse S5,
07.26 DI4RIES,
07.27 High School Musical: The Musical: The Series S3, Rebelde S2,
07.28 The Resort, Pretty Little Liars: Original Sin, Keep Breathing, Another Self, Harley Quinn S3, Tha God’s Honest Truth With Charlamagne Tha God S2 (Comedy Central’s Hell of A Week with Charlamagne Tha God),
07.29 Uncoupled, Amber Brown, Surface, Paper Girls, Fanático, Justice Served, Masaba Masaba S2, City on a Hill S3,
07.30 Are You Afraid of The Dark? S3,

08.01 Industry S2, Big Tree City,
08.03 Reservation Dogs S2, Buba: Once Upon a Crime, Good Morning, Veronica S2, Endless Night,
08.04 Kakegurui Twin, Super Giant Robot Brothers, Mike Judge’s Beavis and Butt-Head, Code 404 S3,
08.05 Rise of The Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie, The Sandman,
08.07 Van Der Valk S2,
08.08 Team Zenko Go S2, Darby and Joan,
08.09 Tales S3,

08.10 Locke & Key S3, Resident Alien S2*, School Tales The Series, Shetland S7,
08.11 Trolls: TrollsTopia S7, The Ms. Pat Show S2, DOTA: Dragon’s Blood S3, Send Help, After The Verdict, Tales of The Walking Dead,
08.12 Never Have I Ever S3, This Fool, A League of Their Own, Five Days at Memorial, Hamster & Gretel, The Snoopy Show S2*, A Model Family,
08.14 Power Book III: Raising Kanan S2, Chesapeake Shores S6, Marriage, Family Law S2,
08.15 Deepa and Anoop, Red Rose,
08.17 High Heat, Unsuspicious, Haus of Vicious,
08.18 Dragons: The Nine Realms S3, Tekken: Bloodline, He-Man and the Masters of the Universe S3, She-Hulk: Attorney at Law, Pulse,
08.19
Surfside Girls, The Cuphead Show! S2, Bad Sisters, The Girl in the Mirror, Sprung, Kleo, Echoes, Spidey and His Amazing Friends S2, Big Nate S1*,
08.21 House of The Dragon, Mean Mums S3,
08.22 Kevin Can F**k Himself S2, Ridley Jones S4,
08.23 Holly Hobbie S5, Chad and JT Go Deep,
08.24 Mo, Lost Ollie, Archer S13,
08.25 Little Demon, MIKE, Rilakkuma’s Theme Park Adventure, Star Trek: Lower Decks S3, Angry Birds: Summer Madness S3, The Black Hamptons,
08.26 See S3, Ludik, Partner Track, Delhi Crime S2, 

08.28 The Capture S2,
08.29 Mighty Express S7, The Suspect, Ridley, My Life is Murder S3,
08.30 The Patient,
08.31 Stargirl S3, The Croods: Family Tree S4, Summer Love,

09.01 Samurai Rabbit: The Usagi Chronicles S2, Off The Hook, Bloods S2*, The Mighty Ones S3, Carl Weber’s The Family Business S4,
09.02 Lord Of The Rings: The Rings of Power, Life By Ella, Pantheon, You’re Nothing Special, Devil in Ohio, Fakes,
09.04 Rick & Morty S6, Savage River, A Beginner’s Guide to Grief,
09.05 American Dad! S17, Recipes for Love and Murder, North Sea Connection, War of The Worlds S3,
09.06 Queen Sugar S7, Bee and Puppycat,
09.07 Brassic S4, Doc Martin S10, Diary of a Gigolo, Tell Me Lies,
09.08 The Good Fight S6, Last Light, Wedding Season, Cars on The Road, The Imperfects,
09.09 Cobra Kai S5, Central Park S3, American Gigolo, Narco Saints,
09.11 Monarch, The Serpent Queen,
09.12 Murdoch Mysteries S16, Ada Twist, Scientist S3,
09.13 Strays S2, Cyberpunk: Edgerunners,
09.14 The Handmaid’s Tale S5, El Rey, Vicente Fernández,
09.15 Heartbreak High, Vampire Academy, BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy S1*, Atlanta S4, Dogs in Space S2, All Creatures Great and Small S3,
09.16 Fate: The Winx Saga S2, Los Espookys S2, The Brave Ones, Santo, Sago Mini Friends, Professor T S2, Am I Being Unreasonable?, Gymnastics Academy: A Second Chance, A Private Affair,
09.17
Batwheels,
09.18 SEAL Team S6, Bloodlands S2,
09.19 9-1-1 S6, The Cleaning Lady S2, The Neighborhood S5, Bob ♥ Abishola S4, NCIS S20, NCIS: Hawaii S2, Quantum Leap, Children Ruin Everything S2, Go Dog Go! S3, Ruby and The Well S2,
09.20 The Resident S5, FBI S5, FBI: International S2, FBI: Most Wanted S4, New Amsterdam S5, Reboot, Crossfire, Cunk on Earth,
09.21 The Conners S5, The Goldbergs S10, Abbot Elementary S2, Home Economics S3, Big Sky S3, Chicago Med S8, Chicago Fire S11, Chicago PD S10, Andor, Only For Love, Firebuds, Monster: The Jeffrey Dahmer Story,
09.22 Law & Order S22, Law & Order: SVU S24, Law & Order: Organized Crime S3, Thai Cave Rescue, Snabba Cash S2, Karma’s World S4,
09.23 The Girls at The Back, Transplant S3, Jamtara – Sabka Number Ayega S2, Ghosts UK S4, Am I Being Unreasonable, September Mornings S2,
09.24 Finding Happy,
09.25 The Simpsons S34, The Great North S3, Bob’s Burgers S13, Family Guy S21, Bali 2002, The Rookie S5, Karen Pirie,
09.26 My Little Pony: Make Your Mark S1*, Panhandle, Inside Man, Rex & Hudson S5, Stuck,
09.27 The Rookie: Feds, La Brea S2, Reasonable Doubt,
09.28 The Mighty Ducks: Game Changers S2, This England, I Hate You, Interview with The Vampire,
09.29 Call Me Kat S3, Welcome To Flatch S2, The Empress, Young Sheldon S6, Ghosts S2, So Help Me Todd, CSI: Vegas S2, Power Rangers: Dino Fury S2*, Zatima, Dragons Rescue Riders: Heroes of the Sky S4,
09.30 Entergalactic, Jungle, Ramy S3, Phantom Pups, Wolfboy and the Everything Factory S2, Get Rolling with Otis S2, The Amber Ruffin Show S3, Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years S1*,

10.01 Housing Complex C, Saving Me, Saturday Night Live S48,
10.02 The Equalizer S3, East New York, The Walking Dead S11*, Moonshine S2, Heartland S16,
10.03 The Good Doctor S6, Chip and Potato S4, The Villains of Valley View S1*, Ghost Force S1*, The Walk-In, Mikki vs The World S2,
10.04 Cherish The Day S2,
10.05 Kung Fu S3, Reginald The Vampire, Chucky S2, Abominable and The Invisible City, The Fight for Justice: Paolo Guerrero, Tooning Out The News S3,
10.06 Station 19 S6, Grey’s Anatomy S19, Alaska Daily, A Friend of The Family, Monster High: The Movie, Walker S3, Walker: Independence, Pennyworth S3, Ralph and Katie,
10.07 The Midnight Club, SWAT S6, Fire Country, Blue Bloods S13, The Problem with Jon Stewart S2, Hello, Jack! The Kindness Show S2, Glitch, Man on Pause, Oddballs, Let The Right One In, Teen Titans GO! S8, Filthy Envy, Ultra Violet & Black Scorpion S1*,
10.09 NCIS: Los Angeles S14, Wreck,
10.10 All American S5, All American: Homecoming S2, Spirit Rangers, Avenue 5 S2, Maxine,
10.11 The Winchesters, The Cage, The Oval S4,
10.12 Belascoarán, PI, Diggstown S4, Big Shot S2, House of Payne S9*, Assisted Living S3*, Sistas S5, The Ex-Wife,
10.13 The Playlist, Dead End: Paranormal Park S2, Exception, The Watcher, Partners in Rhyme S2, Jamie Johnson S7,
10.14 Whose Line Is It Anyway? S19, High School, Shantaram, Holy Family, Everything Calls for Salvation, Black Butterflies, Mismatched S2, The Owl House S3,
10.16
Significant Others, Step Up S3, The Larkins S2,
10.17 Waffles + Mochi S2, Acting Good, The House Across The Street, Somewhere Boys,
10.19 American Horror Story S11, Documentary Now! S4, Notre-Dame, The Green Glove Gang, Duncanville S3*,
10.20 One of Us Is Lying S2, Inside Amy Schumer S5, Gangs of London S2,
10.21 From Scratch, Barbarians S2, Acapulco S2, Ghostwriter S3, The Peripheral, ONI: Thunder God’s Tale, Modern Love: Tokyo, Four More Shots Please! S3,
10.23 Doctor Who: The Power of The Doctor,
10.24 Sherman’s Showcase S2, The Pact S2,
10.25 Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities, Murder They Hope S2,
10.26 The Mysterious Benedict Society S2, Tales of the Jedi, Fisk S2,
10.27 Romantic Killer, Daniel Spellbound, Star Trek: Prodigy S1*, Family Reunion S5,
10.28 Big Mouth S6, The Devil’s Hour, Half Bad: The Bastard Son & The Devil Himself, If Only, Monster High, Nova Jones S2, Departure S3,
10.30 The White Lotus S2, SAS: Rogue Heroes,

Hírszerda – The Morning Show 3. évad!

2022. 01. 12. 09:06 - Írta: winnie

19 comments | kategória: hírek

  • Mai magyar premier: Superman és Lois 2. évad + Netflix: A pompom csapat 2. évad
  • Premier: Superman & Lois S2, Naomi S1, The Kings of Napa S1, Rules of The Game S1, Street Outlaws: Fastest in America S3, Teen Mom: Family Reunion S1, American Masters S36, Teen Mom: Girls’ Night In S1, Wipeout S1 (téli), I Am Shauna Rae S1, Small Town Secrets S1, Spycraft S2, Junior Bake Off S7, Guessable S3 + Finálé: Blade Runner: The Black Lotus S1, Man in The Arena: Tom Brady S1
  • Teljes évados premier: Cheer S2 (Netflix)
  • Magyar premier – HBO GO: 02.15 Egy házassága helyzete (State of The Union) 2. évad
  • Magyar premier – Netflix: 02.01 Szuperhőst nevelek (Raising Dion) 2. évad
  • Magyar premier – Nickelodeon: 01.24 Korall tábor: SpongyaBob alsós évek (Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years) 1. évad (folytatás)
  • Bár nem végig egyszerre megy a két sorozat, de íme a Keresztanyu (238e – 242e – 261e – 216e – 193e) és az Exatlon (245e – 214e – 218e – 225e – 215e) 18-49-es nézettsége múlt hétről. Igazából az izgalmas az, hogy 274e nézővel a Cápák között nyerte a hetet, ami nagyon nem semmi. Teljes lakosságban a top20 elég lehangoló, hiszen 15 hírműsor van benne. Emellett 3 Keresztanyu-rész (793e, 769e, 758e) és 2 Exatlon (737e, 707e). A Cápák között úgy “csak” 24. (680e).
  • Az HBO Max és az HBO (még mindig egybe számolják) globálisan 73,8M előfizetővel bírt a 2021-es év végére, ami a 70M-s elvárás előtt van.
  • Eddig nem esett le, de a Star Trek: Picard a 2. évadra új showrunnerrel érkezik, aki Terry Matalas lesz. Michael Chabon-t váltja.
  • A pár napja említett Frank Sinatra-sorozatért az Apple Tv+ és a Netflix küzdött a végsókig, de végül utóbbié lett.
  • A The Flight Attendant 2. évadjában Sharon Stone lesz Kaley Cuoco karakterének anyja visszatérő státuszban.
  • Nem hiszem, hogy mondani kéne, de a biztonság kedvéért: a How I Met Your Father egy teljesen új sorozat lesz, nem reboot vagy ilyesmi. Ha akarjuk, akkor lehet folytatásnak tekinteni, hiszen ugyanabban az “univerzumban” játszódik, mint az elődje.
  • Az HBO-s főnök, Casey Bloys elárulta, hogy 30 millió dollárt költöttek el a Game of Thrones első tervezett spinoffjára, melyet ugye a pilot leforgatása után lelőttek. Hátha egyszer majd kiszivárog az anyag?
  • A BBC-s iPlayer legnézettebb epizódjai 2021-ben: 1 Line Of Duty 6×01 9.2m, 2 Vigil 1×01 8.0m, 3 Time (mini) 1×01 7.3m, 4 The Serpent 1×01 6.3m, 5 Euro 2020 ITA-ENG döntő 6.0m, 6 Bloodlands 1×01 5.1m, 7 The Pact 1×01 4.7m, 8 Traces 1×01 4.4m, 9 A Perfect Planet 1×01 (Volcano) 3.7m, 10 Forensics: The Real CSI 2×01 (An Admission of Murder) 3.6m
  • A When Calls the Heart 9. évadja 03.06-án kezd a Hallmark-on.
  • A Naomi című új CW-sorozat képregényes alapja Naomi: Season Two címmel kap folytatást márciustól, ismét 6 résszel – természetesen saját sztorikkal.
  • A CW megint nekifut a női főszereplős Zorro-sorozatnak, kibővített készítőgárda kapott pilotszkript-berendelést.
  • Ez volt az FBI: International – 1×10 előzetese, hátha kiderül belőle, hol forgattak.
  • Készítői szerződés: Babak Anvari – AMC Studios, Brian Chamberlayne – Universal Cable Productions
  • Az Apple Tv+ berendelte a The Morning Show 3. évadját.
  • A Netflix berendelte a Ridley Jones 3. évadját.
  • Tim Hedrick, a Fast & Furious: Spy Racers készítője beszél a sorozat zárásáról.
  • A Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas készítői beszélnek arról, hogy dolgoztak a Covid-érában.
  • Pilotszerep: Kal Penn – Belated (FX), George Rexstrew, Jayden Revri, Kassius Nelson, Alexander Calvert, Briana Cuoco, Jenn Lyon, Yuyu Kitamura, Ruth Connell – Dead Boy Detectives (HBO Max),
  • Interjú: Phil Lord és Chris Miller (a The Afterparty készítői), Chrissy Metz (Kate – This Is Us), Thomas Ian Griffith (Terry Silver – Cobra Kai), Christina Ricci (Misty – Yellowjackets),
  • Sorozatberendelés: Kindred – FX, készítő: Branden Jacobs-Jenkins, executive producer: Darren Aronofsky, Joe Weisberg és Joel Fields – Octavia E. Butler könyve alapján, egy fiatal, fekete feltörekvő írónőről, aki Los Angeles-be költözik, hogy sajátjaként élje meg a jövőjét. Azonban mielőtt megállapodhatna, azon kapja magát, hogy akaratán kívül visszakerül a múltba, egy 19. századi ültetvényre, melyhez családját meglepő és intim kötelékek kötik. A múlton és jelenet át húzódó romantikus vonal közben szembe kell néznie egy családi titokkal. Főszereplők: Mallori Johnson, Micah Stock, Ryan Kwanten, Gayle Rankin, Austin Smith, Antoinette Crowe-Legacy, David Alexander Kaplan.
  • Új sorozat: A Town Called Malice – Sky, angol, készítő: Nick Love – Danny Dyer 2005-ös filmje, a The Business (itthon: Biznisz) alapján, bűnügyi thriller, családi saga a spanyol tengerparti Costa Del Sol-ban, a 80-as évek elejéről. A középpontben piti tolvajok családja Dél-Londonból, akik az alvilági hierarchia legaljára kerülnek új otthonukban, és ennek nem nagyon örülnek. Főszereplők: Jason Flemyng, Jack Rowan, Tahirah Sharif, Martha Plimpton, Dougray Scott, Lex Shrapnel, Daniel Sharman, George Jaques és Eliza Butterworth
  • Új sorozat: Alice’s Wonderlandy Bakery – Disney Junior, animáció, készítő: ??, az 1951-e Alice in Wonderland-film (itthon: Alice csodaországban) alapján, ismert karakterek újragondolásával a mesebeli Alice ük-ükunokájáról, aki feltörekvő cukrász a Csodaország cukrászatban, aki mágikus finomságaival hozza össze barátok és családok új generációit. Szinkronhangok: Libby Rue, Abigail Estrella, CJ Uy, Jack Stanton, Secunda Wood, Audrey Wasilewski.
  • A szombati NBC-s wild card NFL-meccs kommentátora Mike Tirico lesz. Szakkommentátor: Drew Brees.
  • Star Jones lesz szeptembertől a Divorce Court című bírósági napi műsor bírája.
  • A Paramount+ múlt héten mutatott be Mandy Patinkin narrálásában egy dokusorozatot 6 részben, aminek címe Indivisible – Healing Hate. Ez a tavalyi, amerikai, kapitóliumi lázongáshoz vezető eseményekkel foglalkozik, illetve a kormányellenes szélsőséges hangok ide vezető kialakulásával az elmúlt évtizedben.